Mesi stigao prednost Valensije: Podeljeni bodovi na "Kamp Nou"

02.02.2019

19:48

Šokantan rezultat je bio na semaforu "Nou Kampa" posle 32. minuta meča, s obzirom da je stajalo 0:2 za Valensiju. Na kraju je Barsa stigla do izjednačenja - 2:2.

Lionel Mesi

Barsa je igrala dobro, ali su gosti stigli do prednosti preko Gamira u 24. minutu. "Kamp Nou" je zanemeo u 32. minutu kada je sudija Maljenko pokazao na belu tačku, a precizan je bio Pareho, iako je Ter Štegen pogodio stranu, Španac je pogodio "malu mrežu".

Ipak, samo sedam minuta kasnije još jedan penal, ovaj put za Blaugranu, a precizan je bio Mesi.

U drugom poluvremenu, Barsa stiže do izjednačenja, a gol postiže, pogađate(?) Lionel Mesi u 64. minutu.

Do kraja utakmice bilo je još par prilika na obe strane ali rezultat ostaje 2:2.

Kataloncima je ovo peti remi u La ligi.

U sledećem kolu, Valensija igra protiv Real Sosijedada, 10. februara od 16.15, dok ekipa Ernestea Valverdea, isti dan, u večernjem terminu gostuje Atletik Bilbau.