(VIDEO) Htela ga je Zvezda, a on izabrao Tursku: Srbin rešeta na svakom koraku!

16.01.2019

22:10

Bivši igrač Vojvodine, koji je letos bio i velika želja Crvene zvezde, Danijel Aleksić, odveo je ekipu Malatijaspora među osam najboljih ekipa u kupu Turske.

Danijel Aleksić

Malatjaspor je slavio sa 3:2 (0:2) protiv Bodrumspora, iako su na poluvremenu imali dva gola u minusu.

Gosti su poveli preko Sola u sedmom minutu, da bi u nadoknadi prvog dela igre Kala povisio na 2:0. Odgovor domaće ekipe stigao je tek u 80. minutu, kada je Aleksić pogodio sa kreča za 2:1.

Samo tri minuta kasnije, Pereira poravnava rezultata, da bi u 89. minutu svojim drugim pogotkom Aleksić doneo preokret ekipi Malatjaspora. Do kraja nije bilo promene rezultata, pa je usledilo veliko slavlje, Malatjaspor se plasirao u četvrtfinale kupa.

Aleksić igra sjajnu sezonu, u novembru je dobio i poziv Mladena Krstajića na zaigra za reprezentaciju Srbije, a sa sjajnim partijama je nastavio i u 2019. godini.