PREMIJER LIGA: Vest Hem srušio Arsenal, ali navijači ne mogu da budu srećni i to zbog Srbina

12.01.2019

14:24

Vest Hem su budi... U 22. kolu Premijer lige fudbaleri ovog tima bili su bolji od ekipe Arsenala na svom terenu - 1:0 (0:0).

Oba tim su bojažljivo ušla u utakmicu. Nije bilo mnogo šansi, i pored toga što se očekivao totalni fudbal sa obe strane.

Domaći su do prednosti stigli u 48. minutu kada je Rid uspeo da zatrese mrežu rivala. Ispostavilo se da je gol ovog momka od 19 godina ujedno i doneo trijumf "čekićarima".

Zašto navijači ne mogu da budu potpuno srećni? Marko Arnautović se oprostio od ovog tima. On je zamenjen u nastavku, a onda je stao i dugo apaludirao svima. Poklonio se celom stadionu i tako još jednom pokazao da je vrlo blizu odlaska u Kinu.

Arsenal do kraja nije uspeo ni da napadne, pa trener Emeri mora  da nađe način da razdrma svoju ekipu. Na ovom meču za Vest Hem debitovao je Samir Nasri.