Nova godina, stare muke za Real: Šok na "Santjago Bernabeu"!

06.01.2019

19:56

Fudbaleri Real Madrida izgubili su pred domaćom publikom od Real Sosijedada sa 2:0 u 18. kolu španskog prvenstva.

Fudbaleri Real Madrida

Izabranici Santjaga Solarija doživeli su čak šesti poraz ove sezone u domaćem šampionatu i za  Barselonom, koja ima utakmicu manje, zaostaju sedam bodova.

Madridski klub u 2019. godini još ne zna za pobedu i kriza u kojoj se nalaze samo se produbila.

Jedini gol na meču postigao je mladi Vilijam Hose koji je u trećem minutu iz penala savladao Tiba Kurtou.

Real je bio dominantniji rival što se i očekivalo, međutim nikako nisu uspeli da pronađu put ka mreži Heronima Rulija.

Nekoliko sjajnih prilika Sosijedad nije iskoristio, međutim u 83. minutu uspeli su da dupliraju vođstvo. Vilijam Hose poslao je sjajnu loptu ka Pardu koji je glavom poslao loptu iza leđa belgijskog čuvara mreže.

Do kraja meča Real Madrid nije uspeo da postigne ni počasni gol, što je značilo da je Sosijdad odneo velika tri boda iz Madrida.