Lazovićev gol poništen: Kolarov asistent u pobedi Rome nad Đenovom

16.12.2018

22:03

Fudbaleri Rome došli su u duelu sa Đenovom do šeste pobede u sezoni, nakon tri meča u Seriji A bez trijumfa.

Aleksandar Kolarov

Zanimljiv duel odigrali su Roma i Đenova, pun preokreta, a meč je završen pobedom Vučice 3:2.

Povela je Đenova nakon 17 minuta igre golom Piateka, a na odgovor Rome čekalo se do 31. minuta. Tada je za izjednačenje pogodio Federiko Facio.

Ipak, Đenova ponovo dolazi do vođstva samo dva minuta kasnije. Precizan je ovoga puta bio Hiljemark.

Da se uz izjednačen rezultat ode na odmor pobrinuli su se Aleksandar Kolarov i Džastin Klajvert. Kapiten reprezentacije Srbije je odlično asistirao mladom saigraču koji je pogodio mrežu rivala u 45. minutu.

Igrao se 53. minut kada je Darko Lazović na kratko obradovao navijače Đenove, ali je njegov gol poništen zbog ofsajda.

Konačan rezultat postavljen je u 60. minutu. Precizan je za pobedu Rome bio Brajan Kristante.