LIGA ŠAMPIONA: Liverpul ide dalje, Salah rastužio Napoli!

11.12.2018

21:57

Ovo bi mogla da bude Liverpulova sezona... "Crveni" su na svom terenu bili bolji od Napolija (1:0), i posle velike borbe, uspeli da uhvate poslednji voz za narednu fazu Lige šampiona.

Tuga u Napolju... Prvi čovek kluba De Laurentis rekao je da će biti katastrofa ako njegov tim ne prođe dalje, i upravo to se desilo. Liverpul je posrtao u grupnoj fazi, igao sa puno osciljacija, ali ide dalje.

Na "Enfildu", "crveni" su slavili golom Salaha i tako srušili sve snove Napolija. Da stvar bude još gora oba tima imaju po devet bodova. Liverpul ima bolju gol razliku i to za samo jedan pogodak.

Egipćanin je u 34. minutu postigao dobar gol i ispostaviće se kasnije već tada odlučio sudbinu Napolija.

Meč Barse i Totenhema bio je prava drama... Domaći su poveli, preko Dembelea u sedmom minutu. Činilo se da će Katalonci lako stići do pobede, ali u 85. minutu Lukas je positgao gol za 1:1. Upravo taj gol odveo je Engleze dalje, a Inter je uništio.

Tim iz Milana imao je sve u svojim rukama, ali nije pobedio PSV na svom terenu i onda je ostao bez nokaut faze.

Borusija je bila bolja od Monaka, Atletiko je sa Brižom odigrao bez golova, pa je tim iz Dortumunda stigao do prvog mesta u grupi A.