PREMIJER LIGA: Salah razbio Bornmut, ali je Liverpul vetar u leđa dobio od sudije

08.12.2018

14:26

Fudbaleri Liverpula bili su bolji od ekipe Bornmuta u meču 16. kola Premijer lige na svom terenu - 4:0 (1:0).

Početak meča nije slutio da će "crveni" tako lako stići do trijumfa. Gosti su napadali, Alison je u nekoliko navrata odlično intervenisao, a onda je stigla i kazna. U 25. minutu Salah je pogodio mrežu. Bio je to njegov 40. gol u Premijer ligi, ali... Egipćanin je bio u ofsajd poziciji i sudija je oštetio Bornmut.

Posle gola igra Bornmuta se raspala, i bilo je samo pitanje koliko će još puta vaditi loptu iz mreže. Salah je još jednom pogodio u 48. minutu, a Kuk je u 68. minutu autogolom "overio" trijumf tima sa "Enfidla".

U 77. minutu sjajni Salah postigao je još jedan gol. Za svoj het-trik i delirijum na stadionu.

Posle ove pobede ekipa Jirgena Klopa je bar na kratko preuzela prvo mesto na tabeli.