SRBI PODELILI BODOVE: SMS ceo meč na terenu protiv Kjeva

02.12.2018

19:41

Fudbaleri Kjeva uspeli su da osvoje bod na svom terenu pošto su remizirali sa Laciom rezultatom 1:1.

FK Lacio

"Leteći magarci" su dobro ušli u meč i poveli u 25. minutu preko legendarnog Serđa Pelisijera.

Usledila je potom inicijativa gostiju koji su na kraju ipak uspeli da stignu do boda pošto je Ćiro Imobile bio precizan u 66. minutu.

Imali su puleni Simonea Inzagija i više od igre tokom čitavog drugog poluvremena, ali je odbrana domaće ekipe ipak uspela da sačuva bod svojoj ekipi.

Ivan Radovanović je odigrao čitav meč za Kjevo, dok je Filip Đorđević ušao u igru u 71. minutu.

Sa druge strane, Sergej Milinković Savić nastupio za Lacio od starta utakmice.