SERIJA A: Juve nastavio agoniju Fjorentine, Ronaldo zbunio Blekija

01.12.2018

18:54

U derbiju 14. kola Serije A fudbaleri Juventusa bili su bolji od Fjorentine u gostima (3:0). Naš Nikola Milenković odigrao je ceo meč za "ljubičaste".

Juve gazi... Crno-beli su i ove sezone dominantni u Seriji A. I ovoga puta su lako slavili, dok je Fjorentina nastavila agoniju i ovo je sedmi meč u kojem nisu osetili slast pobede.

Juventus je poveo golom Bentakura u 31. minutu. Pitanje pobednika rešio je Kijelini u drugom poluvremenu. On je postigao gol, a veliki udeo imao je i Kristijano Ronaldo. Portugalac je skočio i tako zbunio odbranu domaćih, a ni Nikola Milenković nije stigao da interveniše.

U 79. minutu Ronaldo je sa penala doneo crno-belima 3:0.