Kakav meč na otvaranju 18.kola Superlige Srbije

30.11.2018

19:31

Bačka je u prvom meču ovog kola sačekala Napredak iz Kruševca, a pobednika nije bilo - 3:3 (1:1). Napredak je ovim nerešenim ishodom posustao nakon 4 pobede koje je upisao u poslednjih mesec dana.

Ilustracija: Foto

Vulić je doveo Napredak u prednost od 0:1, ali je samo 6 minuta kasnije, u 18. dosuđen penal za domaćina, a Bajić je bio siguran za 1:1.

Nastavak nam je doneo još dosta uzbuđenja, Bačka je preokrenula prednost na svoju stranu preko Čekovića u 58. minutu, da bi za samo pet minuta gosti ponovo okrenuli rezultat na svoju stranu.

Eskić i Vukanović su u 66. i 71. minutu doneli 2:3 gostima, ali je novi penal dosuđen za domaćina samo dva minuta nakon trećeg gola Napretka.

Bajić je ponovo siguran realizator, postavlja konačnih 3:3.