TORPEDO "TORPEDOVAO" JUŽNU PRUGU: Devet puta je lopta završila u mreži gostujućeg tima!

22.05.2023

15:22

Odlična partija domaćeg sastava.

U okviru 23. kola Pčinjske okružne lige ekipa Torpeda 1973 iz Vranja ugostila je sastav FSU Južne Pruge iz Stubla.

Krenuli su ofanzivno domaći igrači od prvog minuta ka golu protivnika, napadali su iz svih mogućih pozicija, ali su gosti odličnom postavkom čuvali svoj gol.

U 14. minutu Nikola Savić je pogotkom otvorio utakmicu za Torpedo, 1:0 za domaće.

Samo tri minuta kasnije dosuđen je kazneni udarac sa 11 metara. Relizator najstrožije kazne bio je Miloš Tasić, 2:0.

Blickrig domaćih igrača, u 19. minutu je rezultat na semaforu već bio 3:0, strelac za Torpedo bio je Danijel Trajković.

Do kraja poluvremena mreža golmana Živkovića se tresla još tri puta. Redom su pogađali Tasić po drugi put na meču, Arsić i Danijel Trajković, takođe svojim drugim pogotkom, 6:0 na poluvremenu.

Tempo igre u drugom poluvremenu je znatno opao, ali su domaći igrači opet kontrolisali utakmicu.

Nikola Savić je upisao svoj drugi gol u 65. minutu, deset minuta kasnije je Arsić ispratio "trend" svojih saigrača, njegov drugi pogodak za 8:0.

Konačan rezultat je postavio rezervista Nikola Spasić pet minuta pre kraja regularnog dela meča, 9:0.

Gostujući tim na ovom meču nije uspeo da zatrese mrežu golmana Jovića, beležimo 2, 3 poluprilike i jedan udarac koji je završio na okviru gola.

Torpedo 1973 (Vranje) - Južna Pruga (Stubla) 9:0 (6:0)

Torpedo 1973: Jović, Stevanović (od 46' N. Spasić), N. Savić, Arsić, Stojković, Trajković, Tašić, Jovanović, Ristić (od 46' N. Tasić), M. Tasić, Bogdanović

Južna Pruga: Živković, Grujić, Kostić, Stanisavljević, Micić, Slađan, Stosic, Dejanović, Ljubić, Marinković, Kostić

U sledećem kolu ekipa Južne Pruge dočekuje sastav Levosoje, dok sastav Torpeda gostuje timu SU Dinamo Jug.