PROLEĆNA KRIZA BSK-A JE NASTAVLJENA: Rudić je ove zime sklopio mozaik, ekipa Borca igra kao u najboljim danima!

22.05.2023

14:25

Situacija se u ova dva tima okrenula na polusezoni.

U okviru 24. kola Međuopštinske lige Srem (grupa Zapad) ekipa BSK-a iz Bešenova ugostila je sastav Borca iz Radenkovića, prvi duel ova dva tima završen je pobedom tadašnjeg gosta rezutlatom 8:2.

Domaća ekipa je u ovaj duel ušla sa 26 osvojenih bodova, što je bilo dovoljno za osmo mesto u ligi, Borac je sa tri boda manje držao desetu poziciju.

Domaći sastav ovog proleća igra u jako lošoj formi, na deset mečeva od nastavka prvenstva imaju isto toliko poraza. I u duel sa timom iz Radenkovića, koji je u potpuno suprotnoj formi od jesenjeg dela, su ušli na isti način.

Već u petom minutu gosti su preko Gorana Miražića stigli do vođstva.

Nastavili su sa napadima gosti i na isteku desetog minuta su duplirali svoju prednost, Miloš Pavlović je pogodio za 2:0.

Slika sa tribina

Rani golovi u mreži protivnika dodatno su motivisali ovog proleća odlične igrače tima iz Radenkovića, nizali su se napadali pred mladim golmanom Dobutovićem.

Slobodan Stanisavljevič je sa ivice šesnaesterca u 29. minutu poslao loptu u golmanom levi donji ugao, 3:0 za Borac.

U drugom poluvremenu tempo igre je dosta opao, gosti su tokom celog susreta kontrolisali utakmicu i mirno su odrađivali "posao".

U 56. minutu Miražić je po drugi put upisao svoje prezime na listu strelaca, 4:0.

Konačan rezultat postavljen je u 86. minutu kada je Slobodan Stanisavljević pogodio za 5:0 za Borac.

BSK (Bešenovo) - Borac (Radenković) 0:5 (0:3)

BSK: Dobutović, T. Plemić, Skorupan, Miletić, V. Kovandžić, D. Plemić, P. Kovandžić, Marinković, Mitrović, Lužajić, A. Plemić

Borac: Čupić, Mihailović, Jovanović, Rudić (od 72' S. Vladisavljević), Kostadinović (od 58' M. Vladisavljević), Stanisavljević, Stanić, Galetić, Pavlović, Miražić (od 62' Jesretić), petrić

Novim trijumfom ekipa Borca je stigla do 26 osvojenih bodova i sada deli devetu poziciju upravo sa BSK-om.

U sledećem kolu Borac dočekuje ekipu Zeke Buljubaše, dok sastav BSK-a gostuje Obiliću 1993 iz Kukujevaca.