SERIJI NEMA KRAJA: Sinđelić će u poslednja tri kola sam odlučivati o direktnom plasmanu u viši rang!

21.05.2023

18:40

Odlična partija gostujućeg tima.

U okviru 27. kola Međuopštinske lige Sever ekipa Šantarovca ugostila je sastav Sinđelića (Grabovac), prvi duel ova dva tima završen je pobedom tadašnjeg domaćina rezultatom 7:0.

Domaći sastav je u ovaj meč ušao sa 30 osvojenih bodova, što je bilo dovoljno za šestu poziciju na tabeli, dok je ekipa Sinđelića sa osam bodova više, uz meč manje držala treće mesto koje garantuje baraž za viši rang.

Gostujući tim je u ovaj duel ušao posle šest vezanih trijumfa, Sinđelić se bori za sam vrh tabele i furiozno su krenuli od prvog minuta.

Posle samo tri minuta igre zatresla se mreža golmana Živkovića, loptu je u gol poslao Andrej Božić, 1:0 za goste.

Nastavili su sa napadima gosti, hteli su da što pre reše meč u svoju korist.

Na isteku posla sata igre gosti su duplirali prednost preko Đorđa Vasiljevića, 2:0 za Sinđelić.

Pet minuta pred odlazak na odmor nova promena rezultata i novi gol u mreži domaćina, Aleksandar Milojević je strelac za goste, 3:0.

Uspeli su domaći samo dva minuta kasnije da smanje svoj zaostatak na 3:1, Dragan Spasić je pogodio za Šantarovac i time je postavio i konačan rezutlat prvog dela igre.

Dosta slabiji tempo viđen je u drugom delu igre, trener gostiju je izvršio dve izmene u uvodnih pet minuta nastavka.

Konačan rezultat postavio je Vasiljević svojim drugim golom na meču, 4:1 za Sinđelić u 58. minutu.

Šantarovac - Sinđelić (Grabovac) 1:4 (1:3)

Šantarovac: Živković, M. Ilić, Jeremić, Krstić, Jovanović, Marinković, Simijonović, Spasić, Filipović, U. Ilić, Pavlović

Šantarovac: Bjelica, Vojinović, Stojković, Milojević, Dimić, Radovanović (od 46' Ivković), Božić, Vasiljević, Avramović, D. Sinđelić (od 50' S. Sinđelić), Milojević