SINĐELIĆ NADIGRAO LIDERA NA TABELI: Voljni moment je bio na strani domaćih igrača, golman gostiju, Panić je MVP utakmice!

01.05.2023

19:06

Činjenica da je golman Vinogradara najbolji učesnik susreta, dovoljno govori o utakmici.

U okviru 23. kola Međuopštinske lige Sever ekipa Sinđelića iz Grabovca ugostila je sastav Vinogradara iz Crkvenca, prvi duel ova dva tima završen je pobedom tadašnjeg domaćina rezultatom 4:2.

Sineđlić je u ovaj duel ušao sa 29 osvojenih bodova, što je bilo dovoljno za četvrtu poziciju na tabeli, dok je sastav Vinogradara držao lidersko mesto sa 43 bodova pored svog imena.

Pred prepunim tribina (oko 300 gledalaca je prisustvovalo ovom meču), po idealnom vremenu viđena je odlična utakmica.

Domaći tim je u ovaj meč ušao dosta motivisaniji, sa više volje i želje, što u redovima gostiju kod pojedinih igrača nije bio slučaj.

U 25. minutu Đorđe Vasiljević je doneo prednost Sinđeliću, 1:0.

Pred kraj prvog dela igre golman gostiju, Đorđe Panić je kapitulirao još dva puta.

Milan Ivković je u 39. minutu povisio na 2:0, a tri minuta kasnije Andrej Božić postavlja konačan rezultat prvog dela igre na 3:0.

Sportski kolektiv Vinogradara

U nastavku meča viđena su još tri gola, ali je u drugom delu "slavio" sastav Vinogradara.

Ubrzo posle znaka glavnog sudije Miloševića, povodom polaska sa centra, lopta se "vratila" na sredinu igrališta. Dušan Sinđelić je postigao gol za 4:0.

Do kraja meča bilo je prilika na obe strane, ali je golman gostiju Đorđe Panić odličnim intervencijama sačuvao svoj tim ubedljivijeg poraza.

Igrači u polju u redovima Vinogradara su uspeli da smanje zaostatak u poslednjih 10 minuta.

Prvo je Veljko Petrović u 80. minutu smanjio na 4:1, dok je u poslednjim trenucima susreta sa "kreča" Dušan Stolić postavio konačnih 4:2.

Sinđelić (Grabovac) - Vinogradar (Crkvenac) 4:2 (3:0)

Sineđlić: Bjelica, Milojević, Cvetković, Dimić, Radovanović, Božić (od 75' Avramović), Milošević, Vasiljević, Ivković (od 57' U. Stojković), Sinđelić, Milojević (od 89' M. Stojković)

Vinogradar: Panić, D. Nićiforović, Mirković (od 80' S. Matić), I. Matić, G. Nićiforović, Stolić, Pavlović (od 70' Nečković), Petrović, Marjanović, Đorđević (od 89' Katić), Mišić

Iz redova Vinogradara su posle meča poručili:

- Činjenica da je golman Panić na ovom susretu bio jedan od boljih u redovima gostiju, dovoljno govori o broju prilika domaćina. Uz dužno poštovanje prema svim timovima u ligi, ovo je sastav koji je do sada pokazao najbolji fudbal u duelu protiv nas. Ovaj meč će nam poslužiti da vidimo gde smo i sa čime raspolažemo za okrug, gde su gotovo svi dueli ovakvi, jer je kvalitet duplo bolji. Domaćinima želimo sreću u nastavku i da obezbezde i oni plasman u viši rang preko baraža. Još uvek je sve u nađim rukama, mi se pitamo za sve, pad forme je prolazan, očekujemo već u sledećem meču nova tri boda.

U sledećem kolu koje se igra 7. maja ekipa Vinogradara ugostiće Šantarovac, dok će Sinđelić gostovati Mladosti iz Gložana.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.