MORAVA NASTAVLJA PO STAROM: Jesenji prvak ne namerava da prepusti prvu poziciju!

21.03.2023

12:22

Odličnom igrom već u prvom poluvremenu rešeno je pitanje pobednika.

U okviru prolećne premijere Gradske lige Leskovac, jesenji prvak, ekipa Morave (Gložane) ugostila je sastav Napretka (Bogojevce).

Od prvog minuta domaći tim je krenuo silno ka golu protivnika koji je na ovom susretu branio Trajković.

Igrao se 11. minut kada je viđen prvi gol na meču. Jasmin Krstić je iz kornera uposlio Stefana Kostadinovića koji je lagano sproveo loptu u mrežu, 1:0.

Za sledeći gol se čekalo samo devet minuta od prvog. Asistent kod prvog pogotka, Krstić je ovoga puta bio u ulozi egzektura, 2:0.

Opet je vremenska razlika do sledećeg gola bila devet minuta. Mladi Nikola Gavrilović postavlja rezultat susreta na 3:0.

Do kraja prvog poluvremena Kostadinović je po drugi put upisao svoje ime u listu strelaca, 4:0.

U nastavku susreta trener domaćih, Mijodrag Golubović je dao šansu igračima sa klupe.

Predrag Stojanović povisio je prednost svog tima u 52. minutu.

Konačnih 6:0 postavio je Kostadinović koji je tako "overio" svoj het-trik na ovom meču.

Morava (Gložane) - Napredak (Bogojevce) 6:0 (4:0)

Morava: M. Stojanović, Krstić, Stamenković (od 46' Sv. Jović), Kostadinović, Stojiljković (od 46' St. Jović), Gavrilović, P. Stojanović, Matejić (od 60' Ilić), Kocić, Živković (od 60' Marinković), A. Stojanović

Napredak: Trajković, Stefanović, Tonić, M. Stojanović, Petrović, S. Stojanović, Đorđević, Ilić, Tošić, Dimitrijević, Stefanović

Odličnom igrom ekipa Morave nastavila je ka ostvarenju cilja, a to je osvajanje prvog mesta i plasman u viši rang takmičenja. Napredak je ostao na 13. poziciju na tabeli.

U sledećem kolu Napredak opet gostuje, ovoga puta drugoplasiranom Atletiku, dok sastav morave opet igra pred svojim navijačima, ugostiće tim Badince.