DRAMA U ZUCAMA: Domaćin dominirao podno Avale, pa umalo sve prosuo!

19.03.2023

18:16

Promašaji domaćih igrača mogli skupo da ih koštaju pred kraj meča!

U okviru 17. kola Beogradske zone ekipa Zuce 2019 bila je domaćin Boleču. U prvom susretu ova dva tima nije bilo pobednika, rezultat je bio 1:1.

Domaći tim je od samog starta susreta stavio do znanja protivniku da bodovi neće ići nigde.

Jedan od dvojice Ranđelovića, Marko, doveo je domaćina u vođstvo posle minijature Milana Prše, tada se igrao 18. minut utakmice, 1:0.

Dva minuta pred odlazak na odmor, korpulenti Vanja Savić je duplirao prednost ekipe Zuce golom iz kategorije "za Puškaša".

U toku drugog poluvremena nastavila je četa Miloša Popovića da pleše i stvara šanse, ali se gost uspešno branio, a kada je Ranđelović promašio penal za 3:0 domaćinu je "ušla vodu u uši".

Pobeda za deda Milju

Domaći tim trijumf nad Bolečom posveti deda Milji, jednom od najvatrenijih navijača Zuca koji je nedavno preminuo.

U samom finišu utakmice dosuđen je udarac sa kreča za Boleč, isti je uspešno realizvao Filip Šebek.

Zuce 2019 - Boleč 2:1 (2:0)

Zuce: Sudimac, Pršo (od 73' Radovanović), Rajković, Ivanović, Milanović (od 65' Marinković), Čolić, Savić (od 81' Samardžić), Marković, Vuković (od 81' Pušica), Mi. Ranđelović, Ma. Ranđelović (od 65' Trajković)

Boleč: Matić, Despotović, Jovanović, Nikolić (od 90' Ambruš), Vidić, Petković, Zdravković, Atanasković (od 46' Trajković), šebek, Stojsavljević, Kumrić (od 34' Stajković)

Ekipa Nižih liga bila je na licu mesta kako bi ispratila ovaj spektakl i upoznala vas sa klubom u kom je lokalpatriorizam na prvom mestu. Priča o fudbalskom klubu Zuce 2019 čeka vas narednog petka na Jutjub kanalu Republika News.

U sledećem kolu Boleč dočekuje Hajduk, dok će sastav Zuca gostovati ekipi Šušnjar.