SLOGA DO BITNE POBEDE PROTIV FENJERAŠA NA TABELI: Gostujući tim i dalje traži prve bodove u ovoj sezoni!

19.03.2023

13:59

Situacija u kojoj se nalazi ekipa Jedinstva nije nimalo laka..

U okviru 17. kola Zone Zapad, jedan od subotnjih mečeva igran je u Despotovcu gde je Sloga dočekala sastav Jedinstva. U prvom susretu ova dva tima u Mijatovcu slavio je gostujući tim rezultatom 4:2.

Odličnu igru domaći tim tokom celog meča uspeo je da kruniše sa nova tri boda, prva od starta prolećnog dela prvenstva.

U prvom poluvremenu beležimo dva žuta kartona, po jedan na obe strane, situacija u kojoj su pokazani desila se u 25. minutu.

Jedanaest minuta kasnije Nemanja Ilić dovodi Slogu u vođstvo, to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku meča oba trenera su izmenama želili da unesu svežinu na terenu i da promene tok utakmice u svoju korist.

A post shared by Republika Sport (@nizelige5)

Domaći tim je u poslednjih 10 minuta još dva puta savladao golmana Kovačevića za konačnih 3:0.

Prvo se u 81. minutu Ilić po drugi put upisao u listu strelaca, a devet minuta kasnije je mladi Luka Milanović zatresao mrežu protivnika i time je postavio konačana rezultat na susretu.

Sloga (Despotovac) - Jedinstvo (Mijatovac) 3:0 (1:0)

Sloga: Dragutinović, Nešić (od 68' Nikodijević), Milošević (od 83' Jevremović), Zdravković, Milanović, Malenović (od 83' Miletić), Andrejić, Vujčić (od 83' Todosijević), Dragutinović (od 68' Jevremović), Živković, Ilić

Jedinstvo: Kovačević, Petronijević (od 65' Savović), Jovanović (Od 70' Stoiljković), M. Živanović, Marković, Stanković, U. Živanović, Đorđević, Krstić (od 75' Nikolić), Antonijević (od 75' Radenković), Miloradović)

Ovom pobedom ekipa Sloge je prenoćila na 12. poziciji na tabeli, a od rezultata na meču Orlova i Jedinstva zavisi da li će i ostati na tom mestu. Sastav Jedinstva i dalje nema bodove u ovoj sezoni.

U sledećem kolu u Mijatovac stiže Trstenik, dok Sloga gostuje ekipi Kušiljeva.