VEOMA SADRŽAJAN SUSRET U TABANOVIĆU: Sastav iz Klenja promašajima motivisao ekipu Torpeda da se vrati u meč!

19.02.2023

18:13

Nastavlja se serija prijateljskih susreta.

Danas je u Tabanoviću odigran priajteljski duel između dve ekipe iz istog ranga takmičenja. Ekipa Torpeda ugostila je sastav Duško iz Klenja

Duel ova dva sastava u Međuopšitnskoj ligi Mačva završen je pobedom ekipe iz Klenja rezultatom 4:0.

Meč dva sastava koja se nalaze na suprotnim stranam na tabeli u ligi počeo je blagom inicijativom drugoplasiranog tima.

Jačim ofanzivnim pristupom gosti preko Grujića prelaze u vođstvo od 1:0 već u 10. minutu. Rani pogodak dodatno je "oslobodio" noge igrača što je rezultiralo jako rastrčanom igrom po celom terenu.

Pred kraj prvog poluvremena gosti se opet bolje snalaze na polovini protivnika i preko Ercegovčevića uvećavaju svoju prednost na 2:0.

Po igri u prvih 45 minuta, malobrojna publika očekivala je totalni fijasko domaćeg tima, ali su ih igrači Torpeda u drugom poluvremenu razuverili. Ekipa Duško je u prvom delu pored promašenog jedanaestrca imalala i dve pogođene stative.

U nastavku igre gosti opet ne koriste priliku da sa "kreča" opet savladaju golmana Torpeda, od tog trenutka domaći su zaigrali dosta bolje.

Igrao se 70. minut kada je omaleni Nemanaj Rajić protutnjao terenom i pogotkom smanjuje prednost Klenjana na 2:1.

Pred sam kraj susreta, u još jednom kontra napadu, ovoga puta Mile Mijailović pogađa savladala golmana protivnika i postavlja konačan rezultat meča na 2:2.

Viđena je odlična utakmica za ovaj period priprema i vrlo dobra provera za igrače oba tima pred nastavak takmičenja.

Drugi deo prvenstva oba tima počinju na gostovanjima, Torpedo ide na noge Zadrugaru (Mačvanski Pričinović), dok sastav iz Klenja putuje u Salaš Crnobarski na megdan Slobodi.