ODLIČNA PROVERA ZA OBA TRENERA: Toplica i Rečica odigrali meč sa čak 10 golova!

29.01.2023

19:00

Na stadionu u Šainovcu viđena je prava goleada.

Danas je ekipa Toplice ugostila novoformirani klub Rečice.

Toplica se takmiči u Nišavskoj okružnoj ligi, na zimsku pauzu otišli su sa 11. pozicije na tabeli. Rečica je ekipa koja će se od sledeće sezone takmičiti u Topličkoj okružnoj ligi.

Utakmica je počela sa dosta šansi na obe strane, ali su napadači zakazali u realizaciji. U 10. minutu Marinković je prihvatio loptu u šesnaestercu, okrenuo se i pogodio za 1:0 za Toplinac.

Pet minuta kasnije nakon greške domaće odbrane Miloš Savić postiže gol za 1:1.

Za sledeći gol se čekalo do 28. minuta, kada je Veličković sa nekih 17 metara pogodio mrežu i doveo svoj tim prvi put u vođstvo.

Sedam minuta kasnije Miloš Savić posle odličnog driblinga stvara sebi priliku i pogađa za 3:1.

Pred sam kraj prvog dela igre sa "kreča" Janković smanjuje zaostatak svog tima na 3:2.

Drugo poluvreme bolje otvara gostujući sastav. Damnjanović je odlično spojio Stefana savića sa golom koji podiže prednost na dva gola razlike, 4:2.

Igrao se 56. minut kada je Veličković kaznio istrčavanje protivničkog golmana i povisio na 5:2.

U 18. minutu drugog poluvremena Damnjanović opet asistira, ovoga puta Miloš Savić overava svoj het-trik i postavlja rezultat na 6:2.

Goleada na obe strane nastavljena je u 69. minutu kada je posle odbijene lopte Nikolić savladao golmana Veličkovića, 6:3.

Do kraja susreta Rečica je još jednom zatresla mrežu Toplice, strelac u 72. minutu bio je Stefan Đorđev.

Pravi prijateljski meč odigran je danas u stadionu u Šainovcu, igrači oba tima odigrali su fer i korektno bez ozbiljnijih startova na obe strane.