LUČO KAO ZIDAN: Ibanjez pogodio za TV špice, VAR odlučio pobednika u Turskoj! (FOTO, VIDEO)

14:17

Ovako nešto ne viđa se svaki dan!

FK Grafičar

Spektakl u Lari na prvom međusobnom okršaju fudbalera Grafičara.

Na terenu su se našli beli i ljubičasti, a ljubičasti su počeli fenomenalno te su poveli golom Bubnja. Ubrzo je izjednačio Kasalica, ali je Dankan evrogolom postavio konačan rezultat poluvremena - Ljubičasti-Beli 2:1.

Beli i Ljubičasti pred start trening meča

Nisu se predavali stariji igrači iz belog tima, pa su preko fenomenalnog Kasalice poravnali na 2:2, a prava drama je usledila u finišu.

Nikolašević je izborio jedanaesterac dva minuta pred kraj, Ibanjez je bocnuo Marinkovića u stilu Zinedina Zidana, a lopta se od prečke odbila na ivicu linije i igra se nastavila. Usledila je reakcija VAR sistema posle kog je bilo jasno - lopta je prešla liniju, a Ibanjez je doneo pobedu belom timu!

Meč je obilovao uzbuđenjima i jakim tempom, svi su bili na nivou i nema sumnje da nam tek slede pravi izazovi i uživanje!

Po završetku trening utakmice svoje utiske izneo je jedan od najboljih pojedinaca, dvostruki strelac, Filip Kasalica.

- Izuzetno dobra kontrolna utakmica, ovo nam je trebalo posle par dana koje smo proveli u teretani. Dobro nam je došlo da se istrčimo i vidimo gde smo - počeo je priču iskusni napadač.

Dva pogotka je Kasalica postigao na ovom kontrolnom meču, to je možda odlična uvertira za golove u nastavku šampionata.

- U prvom delu ih nije bilo, tako da u drugom može samo da bude bolje – našalio se Kasalica, pa nastavio:

Filip Kasalica predvodio je Bele do pobede

- Idemo utakmicu po utakmicu, ne samo što se mene tiče nego i cele ekipe. Mi znamo naš cilj i ne odstupamo od toga.

Susret je odlučio Luis Ibanjez pogotkom koji možda ne bi bio priznat da nije bilo VAR sistema.

- Sreća pa je bilo VAR-a. Velika je tenzija bila, ali stariji su zadali udarac mlađima - zaključio je Filip Kasalica.

Grafičar Beli - Grafičar Ljubičasti 3:2 (1:2)

Strelci: Kasalica 2x i Ibanjez iz penala za Bele - Bubanj i Dankan za Ljubičaste

Beli: Guteša i Stanković golmani - Ibanjez, Đurić, Jovanović, Vico - Stajić, Bajić, Šljivić, Stojčev - Kasalica, Kaluđerović.

Igrao još: Nikolašević

Ljubičasti: Manojlović i Marinković golmani - Radojević, Petrović, Vukićević, Nedeljković - Vasiljević, Ćurić, Dankan, Dimitrić - Bubanj, Cvetković

Igrao još: Mijatović