BEOČINSKI DERBI PRIPAO SUSEKU: Simić i Bakoš plesali po terenu! (VIDEO)

21.11.2022

12:32

U poslednjem kolu Druge Novosadske lige igran je derbi meč opštine Beočin. Susek je dočekao ekipu iz Rakovca. Rezultat posle poslednjeg sudijskog zvižduka glasio je 7:1.

Odlična utakmica za kraj polusezone odigran je u Suseku. Navijači su imali priliku da vide čak osam golova.

Od samog starta susreta domaći tim diktirao je tempo igre. Brza dva gola dodatno su otvorila duel, što je rezultiralo pravom goleadom.

Bakoš Vladimir u 12. minutu dovodi Susek u vođstvo.

Dva minuta kasnije Simić Slobodan duplira prednost svog tima. Nova glavobolja za trenera gostiju Mandića odigrala se u 24. minutu. Zbog povrede igru je morao da napusti Vukotić, njegovo mesto na terenu zauzeo je Stepanov.

Do poluvremena Bakoš svojim drugim golom postavlja konačan rezultat prvog dela igre na 3:0.

Drugo poluvreme obeležila je sedmica domaćeg tima Simić. Posle samo četiri minuta igre posle pauze Slobodan postiže još dva gola, postavlja rezultat na 5:0 i upisuje svoj het-trik.

Jeftić Petar posle viskih 5:0 vrši i dve izmene. U igru šalje rezervnog golmana Gašića i Tomića koji je zamenio Jeremića.

Igrači Borca su posle petarde u svojoj mreži krenuli na sve ili ništa. Pokušavali su svim silama da priđu golu protivnika, ali je postavka Suseka bila na vrhunskom nivou.

Simić svoju maestralnu partiju kruniše novim golom u 73. minutu za 6:0.

Šest minuta kasnije gosti preko Papića postižu počasni pogodak na ovom meču.

Konačan rezultat na utakmici postavlja svojim het-trikom Bakoš u 85. minutu.

Treba istaći da je golman Borca Dimitrijević i pored sedam golova u mreži bio jedan od najboljih pojedinaca gostujućeg tima. U pojedinim situacijama kada su mnogi već videli loptu u golu, njegova intervencija je sprečava na tom putu.

Susek - Borac (Rakovac) 7:1 (3:0)

Susek: Lošić (od 51' Gašić), Rapić, Mrvičin, Jeremić (od 51' Tomić), Apić, Starčević, Simić, Vokić, Šodić, Klaić, Bakoš

Borac: Dimitrijević, Vukotić (od 24' Stepanov), Trifunov, Milanov, Akmadžić, Nedeljković, Papić, Tomaš (od 70' Bursać), Miljković, Krnjić, Bergić