VINOGRADAR NE DA DOMAĆI TEREN: Orlovi seriju loših rezultata nastavili u Zleginju!

08.11.2022

20:53

U 13. kolu Zone Zapad ekipa Vinogradara u Zleginju dočekala je Orlove iz Jasenova. Domaći tim slavio je rezultatom 3:1.

Detalji sa meča Vinogradar - Orlovi

Od samog starta meča na terenu u Zleginju domaći sastav krenuo je silovito ka golu Orlova.

Igrao se sedmi minut kada je posle ubačaja iz ugla odlično u šesnaestercu gostiju reagovao Čukuranović Miloš za 1:0.

Devet minuta kasnije golman Kodić primoran je da po drugi put vadi loptu iz svoje mreže. Posle prodora po desnoj strani lopta stiže do Dalibora Maksića koji duplira prednost svog tima.

Do kraja prvog poluvremena opet se treže mreža Orlova. Opet prodor po desnoj strani, ovoga puta lopta dolazi do Lazara Stepića koji postavlja rezultat prvog poluvremena na 3:0. Sastav iz Jasenova u prvih 45 minuta nije ozbiljnije pripretio golu Vinogradara.

Na poluvremenu trener Janošević razbudio je Orlove i ekipa na teren posle pauze izlazi u drugom svetlu.

Prvi ozbiljniji napad gostiju rezultirao je i golom. Igrao se 54. minut kada su Orlovi smanjili na 3:1 preko Mijaličića. Ohrabljeni smanjenjem rezultata nastavili su sa pokušajima gosti da meč uvedu u neizvesnu završnicu.

Imao je odličnu priliku Vidojević da smanji zaostatak svog tima na samo jedan gol, ali je njegov udarac sa nekih 16 metara odličnom intervencijom ukrotio golman Radulac.

Smenjivale su se šanse na obe strane do kraja meča, ali nije bilo promene rezultata. Vinogradar je ovom pobedom nastavio niz dobrih rezultata na svom terenu. Sa druge strane sastav Orlova nastavlja niz loših mečeva, ovo im je četvrti vezani poraz u prvenstvu Zone Zapad.

Vinogradar (Zleginje) - Orlovi (Jasenovo) 3:1 (3:0)

Vinogradar: Radulac, Stepić, Gašić (od 46' Zečević), Čukuranović, Nikolić, Knežević, Maksić (od 90' Gajić), Terzić, Todorović, Zdravković (od 55' Petković), Kovačević (od 68' Nikolić).

Orlovi: Kodić, Marković (od 80' Knežević), Stanić, Maletić, Aćimović, Dašić (od 1' Lazarević), Branković, Mićunović, Dramićanin, Mijaličić, Stojanović (od 46' Vidojević).