ŠESTICA ZA KRAJ: Domaćin nije imao milosti - OFK Bosut deklasirao Planinac pred odlazak na zimsku pauzu!

07.11.2022

09:18

Gosti su se u Bosutu proveli kao bosi po trnju.

Sjajnom partijom fudbaleri OFK Bosuta stigli su do ubedljive pobede koja im je donela prodor ka sredini tabele Gradske fudbalske lige Sremske Mitrovice.

Domaćin je goste iz Ležimira deklasirao rezultatom 6:0, ali nekon prvih 45 minuta igre nije izgledalo da OFK Bosut biti u toj meri dominantan.

Od početka susreta domaći fudbaleri su uspostavili terensku dominaciju, ređale su se šanse, ali se mreža Planinca prvi put zatresla tek u 43. minutu susreta.

U nastavku meča viđena je prava rapsodija momaka u plavo-beloj sportskoj opremi. Golovi su padali jedan za drugim, a domaća publika je po okončanju susreta gromoglasnim aplauzom ispratila svoje ljubimce na zimsku pauzu.

OFK Bosut - Planinac 6:0 (1:0)