LIDER SLAVIO U MARIŠIĆU: Košutnjak nastavio niz bez poraza! (FOTO GALERIJA)

16.10.2022

21:54

U devetom kolu Prve lige Kragujevca lider je gostovao ekipi Marišić. Koštunjak je slavio rezultatom 3:0.

Od samog starta meča gosti su diktirali tempo meča.

Igralo se pretežno na polovini ekipe Marišić. Pokušavao je domaći sastav preko kontri da zapreti golu Panića, ali nije bilo rezultata. Prvo poluvreme završilo se vođstvom gostujućeg tima rezultatom 1:0. Strelac za goste bio je Miloš Aksentijević u 38. minutu.

Na startu drugog dela igre Koštunjak je duplirao prednost već u 48. minutu. Denis Brajović duplirao je prednost gostiju.

Posle dva gola meč se dodatno otvorio. Đorđe Savić izvršio je tri izmene i pokušao je promenom taktike da zaigra bolje u nastavku. Delimično tačku na meč stavlja Dimitrije Stojanov u 66. minutu kada povisije prednost na 3:0. Do kraja susreta nije bilo promene rezultata.

Gosti sa nova tri boda nastavljaju da drže prvo mesto na tabeli. Prvi pratilac ekipa Zastave iz Kragujevca ima dva boda manje.

Maršić - Košutnjak 0:3 (0:1)

Maršić: Kovačević, Timotijević, Radić, Matović (od 46' Milivojević), Janićijević (od 61' Marković), Vladimirović, Jekić, Topalović (od 61' Miletić), Đuričić (od 74' Đalović), Stanojević, Jovanović.

Košutnjak: Panić, Nikolić, Brajović, Miletić, Stojanov (od 78' Bubanja), Danić, Aksentijević, Otović, Lazović, M. Vukojičić (od 48' Janićijević), V. Vukojičić (od 73' Radojević).