MAJSTORSKA PARTIJA! Još jedna rutinska pobeda Kaluđerice!

09.10.2022

20:40

Pred 50 gledalaca u Kaluđerici rutinska pobeda domaće ekipe sa 2:0.

Ekipa Hajduka iz Kamendola pokazala se kao veoma pristojna i sasvim fudbalski "potkovana" ekipa za razliku od mnogih koje su do sada dolazile sa prevashodnim ciljem da se isključivo brane!

U prvom poluvremenu pritisak domaćina, ali bez izglednih šansi na obe strane, sve do 40. minuta, kada je kardinalnom greškom odbrambenog igrača gostiju, Kaluđerica povela golom Stojkovića! Odmah potom šansa za Hajduk iz jedne kontre, ali odbrana Kaluđerice je nekako otklonila opasnost. Na odmor se odlazi sa rezultatom 1:0.

Drugo poluvreme preslikano kao i prvo. U 60. minutu dupli pas Anakijeva i Radibratovica koji postiže gol za 2:0!

Do samog kraja ništa vredno pomena, tako da je Kaluđerica došla do nova tri boda u borbi za Beogradsku zonu.

Naredne nedelje Kaluđerica gostuje Kovačevcu, dok ekipa Hajduka dočekuje motivisanu ekipu Zaklopače, koja je u ovom kolu pobedila Šumadiju iz Jagnjila.