TEMNIĆ LAGANO PROTIV FENJERAŠA: Šest golova i rutinska pobeda za nastavak niza!

01.10.2022

17:52

Jedini meč 10. kola Prve Rasinske okružne lige odigran je danas u Varvarinu. Temnić je dočekao ekipu 13. April koja se vratila u Lomnicu sa šest golova u svojoj i dva pogotka u mreži Temnića.

Od samog starta meča domaća ekipa je krenula silovito po tri boda. Mreža se na ovom meču prvi put zatresla u 11. minutu. Nikola Marković je svojim golom doveo Temnić u vođstvo. I posle prvog gola situacija na terenu se nije promenila.

Napadao je domaćin dok je gost pokušavao iz kontri i polu kontri. Na 2:0 povećao je Marko Vujić u 29. minutu i to je bio i konačan rezultat prvog dela igre. Drugo poluvreme počelo je sa dve izmene u domaćem timu. Jevremović je ušao umesto Čabrića, a Kolarević umesto Markovića. Danijel Mihajlović na samom startu drugih 45 minuta postiže gol za 3:0.

Zatim u razmaku od dva minuta isti igrač overava het trik i već u 54. minutu rezultat je bio 5:0. Posle petog gola izmena i u sastavu gostiju, Petrović ulazi u igru umesto Delića. Na drugoj strani sa klupe ulaze Ilić, Kozić i Milojević. Nastavilo se sa otvorenom igrom i bilo je pitanje samo još koliko ćemo golova videti na ovom meču. Nikola Marković je u 68. minutu postigao gol za 13. April. Odmah u sledećem napadu rezervista Miloš Milojević trese mrežu Prodanovića za 6:1.

Konačan rezultat od 6:2 postavlja Igor Drenovac u 75. minutu. Posle ovog meča ekipa Temnića se dodatno učvrstila na prvom mestu sa skorom 9-1-0. Gosti i dalje na poslednjoj poziciji koju dele sa ekipom Bošnjanje koja će sutra posle FUD-a imati priliku za beg iz zone ispadanja.

Temnić 1924 (Varvarin) - 13. April (Lomnica) 6:2 (2:0)

Temnić 1924: Stojanović, Janković, Ćosić, Rajković (od 55' Kozić), Mihajlović, Petrović, Marković (od 45' Kolarević), Jovanović, Čabrić (od 45' Jevremović), Bogdanović (od 55' Ilić), Vujić (od 55' Milojević).

13. April: Prodanović, Stevanović, Savić, Drenovac, Obradović, Marković, Milanko, Lazarević, Gogić, Dimitrijević, Delić (od 55' Petrović).