VAŽAN TRIJUMF NA GOSTUJUĆEM TERENU: Košutnjak zaseo za čelo tabele! (FOTO GALERIJA)

01.10.2022

16:22

Sjajan meč.

Fudbaleri Košutnjaka savladali su u gostima ekipu Stanova rezultatom 2:1 u okviru 7. kola Prve lige Kragujevca.

Gosti su poveli pogotkom Dimitrija Stojanova sa bele tačke, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 1:0.

U nastavku meča Stanovo je uspelo da izjednači na 1:1, ali je u samoj završnici utakmice Miloje Otović pogodio za 2:1 i tako doneo pobedu gostima.

Ekipa Košutnjaka se posle sedam odigranih kola nalazi na čelu tabele sa 14 osvojenih bodova, dok je Stanovo na pretposlednjoj 13. poziciji sa svega tri osvojena boda.