GOLEADA U BALAJNCU: Zemljoradnik i Pobeda podelili bodove - borba za vrh se nastavlja! (FOTO GALERIJA)

27.09.2022

12:28

Prethodnog vikenda u Balajncu je odigran derbi susret 7. kola Nišavske okružne lige.

Dve od tri vodeće ekipe ovog ranga takmičenja odmerile su snage na igralištu u opštini Merošina.

Domaći Zemljoradnik i ekipa Pobede iz Rusne u dosadašnjem delu šampionata nisu osetile gorčinu poraza i sa punim pravom, zajedno sa ekipom Poleta iz Radevca predstavlju glavne favorite za plasman u viši rang takmičenja, tj. u "Zonu Centar".

Prvi deo susreta protekao je u potpunoj dominaciji domaćina. Zemljoradnik je nakon prvih 45 minuta igre imao velikih 3:0, ali se u nastavku sve preokrenulo. Golovima Ilije Tasića, Vlade Tasića i Danila Dimitrijevića, gosti iz Rusne uspeli su da uhvate rezultatski priključak i na kraju stignu do "slađeg dela kolača".

Zemljoradnik Balajnac - Pobeda Rusna 3:3 (3:0)

U narednom 8. kolu ekipa Pobede će na svom terenu u Rusni dočekati Naisus 1977 iz Rožine, dok Zemljoradnik gostuje u Čečini ekipi Moravca.