Dominacija gostiju u Jasenovu: Trsteničani PRELETELI Orlove!

19.09.2022

09:28

Tri gola po meri gostujućeg sastava.

Jovan Vidojević

FK Orlovi iz Jasenova doživeli su težak poraz od ekipe Trstenik PPT rezuiltatom 3:0 (1:0)..

Meč koji je zasluženo pripao Trsteničanima odigran je u okviru 6. kola Zonske lige Zapad, a gosti su vodeći pogodak postigli u 43. minutu utakmice, baš kada se činilo da će mreže mirovati pre pauze.

Prethodno je gostujući sastav pogodio i prečku, a potom je duel rešio u svoju korist sa dva ekspresna gola u drugom poluvremenu utakmice.

Narednog vikenda na programu je resavski derbi, budući da Orlovi gostuju Mladom Borcu iz Sedlara, dok je Trstenik PPT sada na drugom mestu tabele sa 14 bodova, poenom više od kluba iz Jasenova, koji je petoplasiran.