DRAMA U GORNJEM RIBNIKU: Kamenorezac u poslednjim trenucima stigao do velike pobede! (VIDEO)

11.09.2022

09:16

Sjajan duel u Gornjem Ribniku.

Detalj sa duela između Starog Trstenika i Kamenorezca

Fudbaleri FK Kamenorezac savladali su u gostima ekipu Starog Trstenika u okviru 7. kola Druge rasinske okružne lige rezultatom 2:1.

Ekipa iz Dublja povela je već u 2. minutu pogotkom Vladimira Jankovića posle sjajne akcije.

Na poluvremene se otišlo vođstvom gostiju od 1:0.

Stari Trstenik je u 65. minutu posle jednog kornera izjednačio na 1:1.

Drama je dostigla vrhunac u 90. minutu kada je Đorđije Andrijašević pao u šesnaestercu domaćina, a sudija pokazao na belu tačku.

Andrijašević je preuzeo odgovornost, iskoristio najstrižu kaznu i Kamenorezcu doneo veliki trijumf i tri boda.

Kamenorezac posle sedam odigranih kola ima deset bodova i nalazi se na poziciji sedam, dok je Stari Trstenik 12. i ima sedam osvojenih bodova.