Svi rezultati fudbalske Srbije samo na jednom mestu!

Autor:

Sport

06.09.2022

12:37

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Uzbudljivo je bilo na fudbalskim terenima širom Srbije tokom prethodnog vikenda.

Svi rezultati fudbalske Srbije samo na jednom mestu!

Foto: youtube.com/printscreen

Od petka do onedeljka fudbalska Srbije je uživala u predstavama koje su viđene na tzv. malim fudbalskim terenima, ali terenima koje donose mnogobrojna uzbuženja.

 

 

- Prva liga Srbije, 7. kolo:

Mačva - OFK Vršac 2:1

Loznica - Radnički (SM) 1:0

Rad - Metalac (GM) 0:0

IMT - Inđija Toyo Tires 0:0

Železničar (P) - Radnički (NB) 3:0

Zlatibor - GFK Sloboda 4:1

RFK Novi Sad 1921 - RFK Grafičar 1:1

Trayal - Jedinstvo (U) 2:2

Golove sa mečeva 7. kola Prve lige Srbije možete pogledati OVDE.

- Srpska liga Beograd, 4. kolo:

Budućnost (D) - Torlak 0:1

Radnički (O) - Brodarac 0:0

Zemun - Prva Iskra 1:0

Jedinstvo (S) - Ušće (NB) 1:0

Studentski grad - Teleoptik 1:0

BSK Borča - OFK Zvezdara 0:1

OFK Beograd - Borac (L) 2:2

BASK TEK - Sinđelić 0:0

- Srpska liga Vojvodina, 4. kolo:

Podunavac (Belegiš) - Radnički 1912 (Sombor) 1:0

1. Maj (Ruma) - Tekstilac (Odžaci) 0:1

Radnički (Zrenjanin) - Naftagas (Elemir) 0:0

Bečej 1918 (Bečej) - Dinamo 1945 (Pančevo) 4:1

Hajduk 1912 (Kula) - OFK Bačka (Bačka Palanka) 1:0

Borac (Šajkaš) - Jedinstvo (Stara Pazova) 3:0

Kabel (Novi Sad) - Omladinac (Novi Banovci) 0:1

Tisa (Adorjan) - Stanišić (Stanišić) 4:2

Srpska liga Zapad, 4. kolo:

Polet (Ljubić) - Sloga (Požega) 2:3

Takovo (Gornji Milanovac) - Sloga (Bajina Bašta) 3:2

OFK Mihajlovac (Mihajlovac) - Smederevo 1924 (Smederevo) 1:4

Rađevac (Krupanj) - Real (Podunavci) 1:2

Budućnost (Arilje) - Tutin (Tutin) 0:0

Mladi radnik 1926 (Požarevac) - Sloga (Kraljevo) 2:1

Mačva 1929 (Bogatić) - Budućnost Krušik 2014 (Valjevo) 0:1

Borac 1926 (Čačak) - FAP (Priboj) 1:2

Srpska liga Istok, 4. kolo:

Radnički (Pirot) - OFK Brzi Brod (Brzi Brod) 3:1

SFS Borac (Paraćin) - Meševo (Meševo) 2:0

GFK Dubočica (Leskovac) - Timočanin (Knjaževac) 5:2

Timok 1919 (Zaječar) - Pčinja (Trgovište) 0:0

Budućnost (Popovac) - Car Konstantin (Niš) 1:0

OFK Topličanin (Prokuplje) - Dunav (Prahovo) 3:2

GFK Jagodina (Jagodina) - Jedinstvo (Paraćin) 1:0

Radnički (Svilajnac) - Vlaina (Vlasotince) 2:1

Beogradska zona, 4. kolo:

Šušnjar - Kosmaj 4:0

Napredak (M) - Lokomotiva 4:1

Sremčica - Leštane 2:1

Crvena zvezda (MML) - Barajevo 0:2

OFK Mladenovac - GSP Polet Dorćol 2:1

Komgrap - OFK Žarkovo 0:3

Boleč - PKB 1:2

Zuce 2019 - Hajduk 0:1

Vojvođanska liga Sever, 4. kolo:

Sloga (Čonoplja) - OFK Mladost APA (Apatin) 4:1

Mladost (Bački Petrovac) - Krila Krajine (Bačka Palanka) 5:2

Bačka 1901 (Subotica) - Radnički 1918 (Ratkovo) 4:2

Vojvodina (Bačko Gradište) - Preporod (Novi Žednik) 1:2

Bajša (Bajša) - Radnički 1905 (Bajmok) 4:0

Bratstvo 2019 (Prigrevica) - Hercegovac (Gajdobra) 4:0

OFK Vrbas (Vrbas) - Mladost (Turija) 0:0

Senta (Senta) - Obilić (Zmajevo) 5:1

Vojvođanska liga Jug, 4. kolo:

Slavija (Novi Sad) - Šajkaš 1908 (Kovilj) 6:0

Radnički (Šid) - Železničar (Inđija) 0:0

Sloga (Erdevik) - Indeks (Novi Sad) 3:0

Donji Srem 2015 (Pećinci) - Mladost (Bački Jarak) 2:1

Veternik (Novi Sad) - Dunav (Stari Banovci) 0:0

Sloga (Temerin) - Jedinstvo (Rumenka) 0:0

Hajduk (Divoš) - Sloboda (Donji Tovarnik) 2:0

Radnički (Nova Pazova) - GFK Sloven (Ruma) 3:4

Vojvođanska liga Istok, 4. kolo:

ŽAK (Kikinda) - Jedinstvo (Vlajkovac) 2:1

Radnički (Kovin) - OFK Kikinda (Kikinda) 1:2

Borac (Starčevo) - Crvena zvezda (Rusko Selo) 1:1

Omladinac FAM (Botoš) - Proleter (Banatski Karlovac) 3:2

Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) - Begej (Žitište) 0:0

Polet (Idvor) - Vojvodina 1928 (Perlez) 1:1

Sloboda (Novi Kozarci) - Mladost (Omoljica) 5:0

Jedinstvo Stević (Kačarevo) - Kozara (Banatsko Veliko Selo) 3:1

Zona Šumadijsko-raška, 3. kolo:

Mokra Gora (Zubin Potok) - Jošanica (Novi Pazar) 2:0

Gruža (Gruža) - Bane 1931 (Raška) 1:1

Napredak (Gračac) - Polet (Ratina) 1:0

Korićani (Korićani) - Karađorđe (Ribnica) 2:0

Budućnost (Resnik) - Trepča (Kosovska Mitrovica) 1:1

Šumadija 1903 (Kragujevac) - Goč (Vrnjačka Banja) 3:1

Srbija (Ilićevo) - OFK Ras (Novi Pazar) 4:2

Zona Zapadno-moravska, 3. kolo:

Polimlje (Prijeolje) - Kej (Čačak) 3:0

Jasen (Brodarevo) - Jedinstvo Putevi (Užice) 0:4

Crnokosa (Kosjerić) - Zlatar (Nova Varoš) 0:3

Omladinac (Zablaće) - Savinac 1933 (Visibaba) 5:1

Spartak 1976 (Trnava) - Polet (Trbušani) 2:2

Jedinstvo (Konjevići) - Lazarica (Prilipac) 4:0

Sloboda (Čačak) - Sevojno (Sevojno) 4:0

Zona Podunavsko-šumadijska, 3. kolo:

Morava (Velika Plana) - VGSK (Veliko Gradište) 1:2

Sloga 33 (Petrovac na Mlavi) - Sloboda (Lipe) 0:0

Pomoravlje 1946 (Vlaški Do) - Đerdap (Golubac) 3:1

Šumadija (Aranđelovac) - RSK (Rabrovo) 1:0

OFK Aranđelovac (Aranđelovac) - Sloga 1924 (Batočina) 3:2

Karađorđe (Topola) - Omladinac (Šetonje) 0:0

Borac 1932 (Ralja) - Rudar (Stamnica) 3:1

Zona Kolubarsko-mačvanska, 3. kolo:

Radnički (Klupci) - Borac (Lešnica) 1:1

Kačer (Belanovica) - OFK Divci (Divci) 1:1

Železničar (Lajkovac) - Cer (Petkovica) 1:1

Mladost (Prnjavor) - Jedinstvo Vladimirci 1924 (Vladimirci) 4:1

Strmovo 1968 (Lajkovac) - Zadrugar (Lajkovac) 1:1

Ribnica (Mionica) - Vrelo Sport (Vrelo) 1:0

Radnički (Valjevo) - OFK Osečina (Osečina) 2:0

Zona Jug, 4. kolo:

Svetlost (Badnjevac kod Žitorađe) - OFK Kosanica (Kuršumlija) 2:2

Žitorađa (Žitorađa) - Plantaža (Donje Stopanje) 4:0

Jablanica (Medveđa) - Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:4

Nebeski Anđeli (Vranje) - Lugina (Preševo) 3:1

Pusta Reka (Bojnik) - OFK Alekince(Alekince) 6:0

Ternoci (Trnovac) - SFK Morava (Vladičin Han) 0:0

Mladost 1959 (Vinarce) - Radan (Lebane) 3:0

Gracko (Staro Gracko) - Sloga (Leskovac) 1:4

Zona Centar, 4. kolo:

Jedinstvo (Gornji Matejevac) - Malošište (Malošište) 3:1

Morava (Žitkovac) - Svrljig (Svrljig) 3:1

Delijski Vis (Niš) - Pukovac (Pukovac) 2:0

Rudar (Jelešnica) - OFK Niš (Niš) 2:3

Palilulac (Niš) - Mladost (Medoševac) 0:2

OFK Sinđelić (Niš) - Mladost (Batušinac) 9:0

Bukovik (Ražanj) - Orljane (Orljane) 2:0

OFK Napredak (Aleksinac) - Naša krila 1936 (Belotinac) 2:1

Zona Zapad, 4. kolo:

OFK Lugomir (Rakitovo) - Majdevo-Kupci (Majdevo) 1:3

Rembas (Resavica) - Morava 1918 (Ćuprija) 2:1

Vinogradar (Zleginje) - Juhor (Obrež) - utakmica je prekinuta

Župa (Aleksandrovac) - Levač (Rekovac) 1:1

Jedinstvo (Mijatovac) - Mladi borac (Sedlare) 0:5

Kušiljevo (Kušiljevo) - Trstenik PPT (Trstenik) 0:0

Jedinstvo 1936 (Kruševac) - Sloga (Despotovac) 1:0

Orlovi (Jasenovo) - Blagotin (Poljna) 4:1

Zona Istok, 4. kolo:

OFK Knjaz (Trgovište) - Rtanj (Boljevac) 2:1

Lužnica (Babušnica) - Tanasko Rajić (Pirot) 0:2

Brodoremont (Kladovo) - Jedinstvo (Pirot) 1:0

Ozren (Sokobanja) - OFK Zlot (Zlot) 1:3

BSK (Bogovina) - Balkanski (Dimitrovgrad) 0:7

Radnički 1946 (Lubnica) - Đerdap (Kladovo) 0:3

Bor 1919 (Bor) - OFK Slatina (Bor) 3:1

Rajko Mitić (Bela Palanka) - Hajduk Veljko (Negotin) 1:0

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading