Podela bodova na Adi Ciganliji!

05.09.2022

11:03

U 3 .kolu Prve Beogradske lige grupe "A" ekipa FK Šećeranac Ade i FK Poštar Zvezdare odigrali su nerešeno 2:2. U veoma zanimljivoj i dinamičnoj utakmici gosti odlaze zadovoljniji kući .

U prvih dvadeset minuta igre nije bilo uzbudjenja, a onda u 21. minutu ekipa FK Poštar Zvezdare dolazi do prednosti golom Marka Radisavljević.

Izjednačenje se čekalo do 35. minuta kada je Luka Agbaba odličnim udarcem sa 20 metara savlada golmana gostujuće ekipe.

U nastavku, nakon samo tri minuta igre, domaća ekipa dolazi do nove prednosti. Brzonogi Vujica Luković je srušen u kaznenom prostoru, a odlični sudija Krstić pokazuje na "belu tačku". Precizan sa "kreča" bio je kapiten Filip Protić čime domaćin stiže do nove prednosti. Ovim rezultatom se odlazi na odmor.

U drugom poluvremenu ekipa FK Šećeranac Ade držala je loptu u svojim nogama i kontrolisala utakmicu do 62. minuta kada ekipa FK Poštar Zvezdare oduzima loptu na sredini terena i odličnim kontra napadom dolazi do kaznenog prostora domaćin gde Nemanja Krsmanović akciju završava pogotkom.

Domaćin je do kraja meča imao dve stopostotne šanse, ali je odličan golman gostujuće ekipe Aleksa Teodorović odličnim odbranama sprečio domaćina da dodje do pobede.

U sledećem kolu ekipa FK Šećeranac Ade odlazi u goste ekipi FK Heroj Polet, dok ekipa FK Poštar Zvezdare odlazi isto u goste kod ekipe FK Umke