LESKOVČANI U PETOJ BRZINI: Dubočica pregazila Knjaževčane!

04.09.2022

12:37

Sjajan fudbal viđen je u 4. kolu Srpske lige Istok.

Svi oni koji su prisustvovali jednom od derbija četvrte runde srpskoligaškog Istoka mogu biti zadovoljni viđenom fudbalskom predstavom, goleadom i pobedom domaće ekipe.

Ekipa leskovačke GFK Dubočice savladala je Timočanin sa ubedljivih 5:2 i pored činjenice da je na samom startu meča ekipa iz Knjaževca šokirala domaće ljubitelje fudbala.

Igrao se 8. minut kada je Jovanović zatresao mrežu Leskovčana i doneo prednost svom timu. Ipak, samo devet minuta kasnije Savić poravnava rezultat, da bi u samom finišu prvog poluvremena isti igrač sa "bele tačke" doneo i prednost domaćinu.

U nastavku susreta, het-trikom Savić povećava prednost Duočice, a kada je Milić u 65. minuti doneo velikih 4:1, pitanje pobednika nije se više postavljalo. Do kraja meča viđen je po još jedan gol u obe mreže. Paunović je u 84. minutu po peti put pogodio okvir gola Knjaževčana, dok je deset minuta ranije drugi gol za goste bio delo Radosavljavića.

Ovim trijumfom ekipa GFK Dubočice probila se u sam vrh Srpske lige Istok, a narednog vikenda odlaze u Meševo, gde prema rečima svih u klubu žele da nastave pobedonosnu seriju.