Za svakoga ponešto: MERKURXTIP niže lige Srbije doneće mnogo uzbuđenja tokom predstojećeg vikenda!

Autor:

Sport

02.09.2022

14:31

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

I ovog vikenda širom Srbije odigraće se veliki broj zanimljivih susreta u kojima će ljubitelji fudbala moći da uživaju.

Za svakoga ponešto: MERKURXTIP niže lige Srbije doneće mnogo uzbuđenja tokom predstojećeg vikenda!

Foto: Starsport

Portal "Republika.rs", kao što je to već postao običaj, donosi pregled mečeva od drugog do četvrtog stepena takmičenja. Istovremeno, pozivamo sve zainteresovane klubove da nam se pridruže u jedinstvenom projektu propagiranja "malih fudbalskih terena" na kojima nastupaju veliki majstori ove igre.

 

- Prva liga Srbije:

Mačva - OFK Vršac

Loznica - Radnički (SM)

Rad - Metalac (GM)

IMT - Inđija Toyo Tires

Železničar (P) - Radnički (NB)

Zlatibor - GFK Sloboda

RFK Novi Sad 1921 - RFK Grafičar

Trayal - Jedinstvo (U)

 

 

- Srpska liga Beograd:

Budućnost (D) - Torlak

Radnički (O) - Brodarac

Zemun - Prva Iskra

Jedinstvo (S) - Ušće (NB)

Studentski grad - Teleoptik

BSK Borča - OFK Zvezdara

OFK Beograd - Borac (L)

BASK TEK - Sinđelić

 

 

- Srpska liga Vojvodina:

Podunavac (Belegiš) - Radnički 1912 (Sombor)

1. Maj (Ruma) - Tekstilac (Odžaci)

Radnički (Zrenjanin) - Naftagas (Elemir)

Bečej 1918 (Bečej) - Dinamo 1945 (Pančevo)

Hajduk 1912 (Kula) - OFK Bačka (Bačka Palanka)

Borac (Šajkaš) - Jedinstvo (Stara Pazova)

Kabel (Novi Sad) - Omladinac (Novi Banovci)

Tisa (Adorjan) - Stanišić (Stanišić)

 

 

- Srpska liga Zapad:

Polet (Ljubić) - Sloga (Požega)

Takovo (Gornji Milanovac) - Sloga (Bajina Bašta)

OFK Mihajlovac (Mihajlovac) - Smederevo 1924 (Smederevo)

Rađevac (Krupanj) - Real (Podunavci)

Budućnost (Arilje) - Tutin (Tutin)

Mladi radnik 1926 (Požarevac) - Sloga (Kraljevo)

Mačva 1929 (Bogatić) - Budućnost Krušik 2014 (Valjevo)

Borac 1926 (Čačak) - FAP (Priboj)

 

 

- Srpska liga Istok:

Radnički (Pirot) - OFK Brzi Brod (Brzi Brod)

SFS Borac (Paraćin) - Meševo (Meševo)

GFK Dubočica (Leskovac) - Timočanin (Knjaževac)

Timok 1919 (Zaječar) - Pčinja (Trgovište)

Budućnost (Popovac) - Car Konstantin (Niš)

OFK Topličanin (Prokuplje) - Dunav (Prahovo)

GFK Jagodina (Jagodina) - Jedinstvo (Paraćin)

Radnički (Svilajnac) - Vlaina (Vlasotince)

 

 

 

- Beogradska zona:

Šušnjar - Kosmaj

Napredak (M) - Lokomotiva

Sremčica - Leštane

Crvena zvezda (MML) - Barajevo

OFK Mladenovac - GSP Polet Dorćol

Komgrap - OFK Žarkovo

Boleč - PKB

Zuce 2019 - Hajduk

 

 

- Vojvođanska liga Sever:

Sloga (Čonoplja) - OFK Mladost APA (Apatin)

Mladost (Bački Petrovac) - Krila Krajine (Bačka Palanka)

Bačka 1901 (Subotica) - Radnički 1918 (Ratkovo)

Vojvodina (Bačko Gradište) - Preporod (Novi Žednik)

Bajša (Bajša) - Radnički 1905 (Bajmok)

Bratstvo 2019 (Prigrevica) - Hercegovac (Gajdobra)

OFK Vrbas (Vrbas) - Mladost (Turija)

Senta (Senta) - Obilić (Zmajevo)

 

 

- Vojvođanska liga Jug:

Slavija (Novi Sad) - Šajkaš 1908 (Kovilj)

Radnički (Šid) - Železničar (Inđija)

Sloga (Erdevik) - Indeks (Novi Sad)

Donji Srem 2015 (Pećinci) - Mladost (Bački Jarak)

Veternik (Novi Sad) - Dunav (Stari Banovci)

Sloga (Temerin) - Jedinstvo (Rumenka)

Hajduk (Divoš) - Sloboda (Donji Tovarnik)

Radnički (Nova Pazova) - GFK Sloven (Ruma)

 

 

- Vojvođanska liga Istok:

ŽAK (Kikinda) - Jedinstvo (Vlajkovac)

Radnički (Kovin) - OFK Kikinda (Kikinda)

Borac (Starčevo) - Crvena zvezda (Rusko Selo)

Omladinac FAM (Botoš) - Proleter (Banatski Karlovac)

Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) - Begej (Žitište)

Polet (Idvor) - Vojvodina 1928 (Perlez)

Sloboda (Novi Kozarci) - Mladost (Omoljica)

Jedinstvo Stević (Kačarevo) - Kozara (Banatsko Veliko Selo)

 

 

- Zona Šumadijsko-raška:

Mokra Gora (Zubin Potok) - Jošanica (Novi Pazar)

Gruža (Gruža) - Bane 1931 (Raška)

Napredak (Gračac) - Polet (Ratina)

Korićani (Korićani) - Karađorđe (Ribnica)

Budućnost (Resnik) - Trepča (Kosovska Mitrovica)

Šumadija 1903 (Kragujevac) - Goč (Vrnjačka Banja)

Srbija (Ilićevo) - OFK Ras (Novi Pazar)

 

 

- Zona Zapadno-moravska:

Polimlje (Prijeolje) - Kej (Čačak)

Jasen (Brodarevo) - Jedinstvo Putevi (Užice)

Crnokosa (Kosjerić) - Zlatar (Nova Varoš)

Omladinac (Zablaće) - Savinac 1933 (Visibaba)

Spartan 1976 (Trnava) - Polet (Trbušani)

Jedinstvo (Konjevići) - Lazarica (Prilipac)

Sloboda (Čačak) - Sevojno (Sevojno)

 

 

- Zona Podunavsko-šumadijska:

Morava (Velika Plana) - VGSK (Veliko Gradište)

Sloga 33 (Petrovac na Mlavi) - Sloboda (Lipe)

Pomoravlje 1946 (Vlaški Do) - Đerdap (Golubac)

Šumadija (Aranđelovac) - RSK (Rabrovo)

OFK Aranđelovac (Aranđelovac) - Sloga 1924 (Batočina)

Karađorđe (Topola) - Omladinac (Šetonje)

Borac 1932 (Ralja) - Rudar (Stamnica)

 

 

- Zona Kolubarsko-mačvanska:

Radnički (Klupci) - Borac (Lešnica)

Kačer (Belanovica) - OFK Divci (Divci)

Železničar (Lajkovac) - Cer (Petkovica)

Mladost (Prnjavor) - Jedinstvo Vladimirci 1924 (Vladimirci)

Strmovo 1968 (Lajkovac) - Zadrugar (Lajkovac)

Ribnica (Mionica) - Vrelo Sport (Vrelo)

Radnički (Valjevo) - OFK Osečina (Osečina)

 

 

- Zona Jug:

Svetlost (Badnjevac kod Žitorađe) - OFK Kosanica (Kuršumlija)

Žitorađa (Žitorađa) - Plantaža (Donje Stopanje)

Jablanica (Medveđa) - Jedinstvo (Gornje Stopanje)

Nebeski Anđeli (Vranje) - Lugina (Preševo)

Pusta Reka (Bojnik) - OFK Alekince(Alekince)

Ternoci (Trnovac) - SFK Morava (Vladičin Han)

Mladost 1959 (Vinarce) - Radan (Lebane)

Gracko (Staro Gracko) - Sloga (Leskovac)

 

 

- Zona Centar:

Jedinstvo (Gornji Matejevac) - Malošište (Malošište)

Morava (Žitkovac) - Svrljig (Svrljig)

Delijski Vis (Niš) - Pukovac (Pukovac)

Rudar (Jelešnica) - OFK Niš (Niš)

Palilulac (Niš) - Mladost (Medoševac)

OFK Sinđelić (Niš) - Mladost (Batušinac)

Bukovik (Ražanj) - Orljane (Orljane)

OFK Napredak (Aleksinac) - Naša krila 1936 (Belotinac)

 

 

- Zona Zapad:

OFK Lugomir (Rakitovo) - Majdevo-Kupci (Majdevo)

Rembas (Resavica) - Morava 1918 (Ćuprija)

Vinogradar (Zleginje) - Juhor (Obrež)

Župa (Aleksandrovac) - Levač (Rekovac)

Jedinstvo (Mijatovac) - Mladi borac (Sedlare)

Kušiljevo (Kušiljevo) - Trstenik PPT (Trstenik)

Jedinstvo 1936 (Kruševac) - Sloga (Despotovac)

Orlovi (Jasenovo) - Blagotin (Poljna)

 

 

- Zona Istok:

OFK Knjaz (Trgovište) - Rtanj (Boljevac)

Lužnica (Babušnica) - Tanasko Rajić (Pirot)

Brodoremont (Kladovo) - Jedinstvo (Pirot)

Ozren (Sokobanja) - OFK Zlot (Zlot)

BSK (Bogovina) - Balkanski (Dimitrovgrad)

Radnički 1946 (Lubnica) - Đerdap (Kladovo)

Bor 1919 (Bor) - OFK Slatina (Bor)

Rajko Mitić (Bela Palanka) - Hajduk Veljko (Negotin)

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.

BONUS VIDEO:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentari (0)

Loading