FUDBALSKA SRBIJA NA DLANU: Svi rezultati nižih liga samo na jednom mestu!

Autor:

Sport

29.08.2022

12:47

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Početni problemi su prebrođeni. Klubovi su ušli u takmičarski ritam, pa se u narednom periodu mogu očekivati još zapaženije fudbalske predstave.

FUDBALSKA SRBIJA NA DLANU: Svi rezultati nižih liga samo na jednom mestu!

Foto: Foto- Ilustracija: Republika.rs, Shutterstock

Mozzart Bet Prva liga Srbije, 5. kolo:

Loznica – Inđija Toyo Tires 1:3

IMT – GFK Sloboda 1:0

Zlatibor – Jedinstvo (U) 0:0

Radnički (SM) – OFK Vršac 0:0

Mačva – Metalac (GM) 1:0

Rad – Radnički (NB) 2:0

Železničar (P) – RFK Grafičar 1:3

RFK Novi Sad 1921 – Trayal 2:1

Golove sa svih mečeva 5. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije možete pogledati OVDE:

 

 

- Srpska liga Beograd:

BASK TEK – Budućnost (D) 2:2

Sinđelić – OFK Beograd 1:0

Borac (L) – BSK Borča 1:1

OFK Zvezdara – Studentski grad 1:0

Teleoptik – Jedinstvo (S) 1:1

Ušće (NB) – Zemun 0:1

Prva Iskra – Radnički (O) 2:0

Brodarac – Torlak 1:3

 

 

- Srpska liga Vojvodina:

Tisa (Adorjan) – Podunavac (Belegiš) 1:1

Stanišić (Stanišić) – Kabel (Novi Sad) 1:0

Omladinac (Novi Banovci) – Borac (Šajkaš) 1:1

Jedinstvo (Stara Pazova) – Hajduk 1912 (Kula) 2:1

OFK Bačka (Bačka Palanka) – Bečej 1918 (Bečej) 1:0

Dinamo 1945 (Pančevo) – Radnički (Zrenjanin) 0:2

Naftagas (Elemir) – 1. Maj (Ruma) 3:2

Tekstilac (Odžaci) – Radnički 1912 (Sombor) 0:2

 

 

- Srpska liga Zapad:

Borac 1926 (Čačak) – Polet (Ljubić) 3:1

FAP (Priboj) – Mačva 1929 (Bogatić) 2:1

Budućnost Krušik 2014 (Valjevo) – Mladi radnik 1926 (Požarevac) 3:0

Sloga (Kraljevo) – Budućnost (Arilje) 1:1

Tutin (Tutin) – Rađevac (Krupanj) 3:0

Real (Podunavci) – OFK Mihajlovac (Mihajlovac) 1:1

Smederevo 1924 (Smederevo) – Takovo (Gornji Milanovac) 1:0

Sloga (Bajina Bašta) – Sloga (Požega) 2:0

 

 

- Srpska liga Istok:

Radnički (Svilajnac) – Radnički (Pirot) 0:1

Vlaina (Vlaotince) – GFK Jagodina (Jagodina) 2:1

Jedinstvo (Paraćin) – OFK Topličanin (Prokuplje) 1:1

Dunav (Prahovo) – Budućnost (Popovac) 0:2

Car Konstantin (Niš) – Timok 1919 (Zaječar) 1:2

Pčinja (Trgovište) – GFK Dubočica (Leskovac) 0:0

Timočanin (Knjaževac) – SFS Borac (Paraćin) 2:3

Meševo (Meševo) – OFK Brzi Brod (Brzi Brod) 3:1

 

 

- Beogradska zona:

Zuce 2019 – Šušnjar 0:0

Hajduk – Boleč 3:0

PKB (PS) – Komgrap 2:1

OFK Žarkovo – OFK Mladenovac 0:3

GSP Polet Dorćol – Crvena zvezda (MML) 3:0

Barajevo – Sremčica 2:0

Leštane – Napredak (M) 2:1

Lokomotiva – Kosmaj 1:0

 

 

- Vojvođanska liga „Sever“:

Senta (Senta) – Sloga (Čonoplja) 1:2

Obilić (Zmajevo) – OFK Vrbas (Vrbas) 1:2

Mladost (Turija) – Bratstvo 2019 (Prigrevica) 1:2

Hercegovac (Gajdobra) – Bajša (Bajša) 2:0

Radnički 1905 (Bajmok) – Vojvodina (Bačko Gradište) 1:0

Preporod (Novi Žednik) – Bačka 1901 (Subotica) 2:0

Radnički 1918 (Ratkovo) – Mladost (Bački Petrovac) 3:0

Krila Krajine (Bačka Palanka) – OFK Mladost APA (Apatin) 4:2

 

 

- Vojvođanska liga „Jug“:

Radnički (Nova Pazova) – Slavija (Novi Sad) 3:1

GFK Sloven (Ruma) – Hajduk (Divoš) 0:1

Sloboda (Donji Tovarnik) – Sloga (Temerin) 1:0

Jedinstvo (Rumenka) – Veternik (Novi Sad) 2:0

Dunav (Stari Banovci) – Donji Srem 2015 (Pećinci) 0:0

Mladost (Bački Jarak) – Sloga (Erdevik) 2:1

Indeks (Novi Sad) – Radnički (Šid) 4:3

Železničar (Inđija) – Šajkaš 1908 (Kovilj) 4:0

 

 

- Vojvođanska liga „Istok“:

Jedinstvo Stević (Kačarevo) – ŽAK (Kikinda) 4:2

Kozara (Banatsko Veliko Selo) – Sloboda (Novi Kozarci) 0:0

Mladost (Omoljica) – Polet (Idvor) 0:1

Vojvodina 1928 (Perlez) – Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 0:1

Begej (Žitište) – Omladinac FAM (Botoš) 1:1

Proleter (Banatski Karlovac) – Borac (Starčevo) 4:1

Crvena zvezda (Rusko Selo) – Radnički (Kovin) 1:2

OFK Kikinda (Kikinda) – Jedinstvo (Vlajkovac) 2:0

 

 

- Zona Šumadijsko-raška:

Jošanica (Novi Pazar) – Srbija (Ilićevo) 1:0

OFK Ras (Novi Pazar) – Šumadija 1903 (Kragujevac) 2:0

Goč (Vrnjačka Banja) – Budućnost (Resnik) 1:2

Trepča (Kosovska Mitrovica) – Korićani (Korićani) 1:1

Karađorđe (Ribnica) – Napredak (Gračac) 0:0

Polet (Ratina) – Gruža (Gruža) 3:1

Bane 1931 (Raška) – Mokra Gora (Zubin Putin) 3:0

 

 

- Zona Zapadno-moravska:

Kej (Čačak) – Sloboda (Čačak) 1:5

Sevojno (Sevojno) – Jedinstvo (Konjevići) 2:1

Lazarica (Prilipac) – Spartak 1976 (Trnava) 3:0

Polet (Trbušani) – Omladinac (Zablaće) 0:5

Savinac 1933 (Visibaba) – Crnokosa (Kosjerić) 2:1

Zlatar (Nova Varoš) – Jasen (Brodarevo) - 29. avgusta

Jedinstvo Putevi (Užice) – Polimlje (Prijepolje) 4:0

 

 

- Zona Podunavsko-šumadijska:

VGSK (Veliko Gradište) – Borac 1932 (Ralja) 3:1

Rudar (Stamnica) – Karađorđe (Topola) 3:0

Omladinac (Šetonje) – OFK Aranđelovac 1979 (Aranđelovac) 2:2

Sloga 1924 (Batočina) – Šumadija (Aranđelovac) 3:2

RSK (Rabrovo) – Pomoravlje 1946 (Vlaški Do) 2:1

Đerdap (Golubac) – Sloga 33 (Petrovac na Mlavi) 0:3

Sloboda (Lipe) – Morava (Velika Plana) 4:0

 

 

- Zona Kolubarsko-mačvanska:

Borac (Lešnica) – Radnički (Valjevo) 0:2

OFK Osečina (Osečina) – Ribnica (Mionica) 2:0

Vrelo sport (Vrelo) – Strmovi 1968 (Strmovo) 2:2

Zadrugar (Lajkovac) – Mladost (Prnjavor) 0:0

Jedinstvo Vladimirci 1924 (Vladimirci) – Železničar (Lajkovac) 1:2

Cer (Petkovica) – Kačer (Belanovica) 1:1

OFK Divci (Divci) – Radnički (Klupci) 0:0

 

 

- Zona „Jug“:

Gracko (Staro Gracko) – Svetlost (Badnjevac kod Žitorađe) 1:2

Sloga (Leskovac) – Mladost 1959 (Vinarce) 2:2

Radan (Lebane) – Ternoci (Trnovac) 4:0

SFK Morava (Vladičin Han) – Pusta Reka (Bojnik) 5:0

OFK Alakince (Alakince) – Nebeski Anđeli (Vranje) 2:1

Lugina (Preševo) – Jablanica (Medveđa) 5:5

Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Žitorađa (Žitorađa) 0:9

Plantaža (Donje Stopanje) – OFK Kosanica (Kuršumlija) 2:1

 

 

- Zona „Centar“:

OFK Napredak 1929 (Aleksinac) – Jedinstvo (Gornji Matejevac) 3:1

Naša krila 1936 (Belotinac) – Bukovik (Ražanj) 4:0

Orljane (Orljane) – OFK Sinđelić (Niš) 1:6

Mladost (Batušinac) – Palilulac (Niš) 2:0

Mladost (Medoševac) – Rudar (Jelašnica) 5:1

OFK Niš (Niš) – Delijski Vis (Niš) 1:1

Pukovac (Pukovac) – Morava (Žitkovac) 1:1

Svrljig (Svrljig) – Melošište (Melošište) 4:1

 

 

- Zona „Zapad“:

Orlovi (Jasenovo) – OFK Lugomir (Rakitovo) 9:1

Blagotin (Poljna) – Jedinstvo 1936 (Kruševac) 1:1

Sloga (Despotovac) – Kušiljevo (Kušiljevo) 0:2

Trstenik PPT (Trstenik) – Jedinstvo (Mijatovac) 6:0

Mladi borac (Sedlare) – Župa (Aleksandrovac) 3:2

Levač (Rekovac) – Vinogradar (Zleginje) 1:2

Juhor (Obrež) – Rembas (Resavica) 0:4

Morava 1918 (Ćuprija) – Majdevo-Kupci (Majdevo) 8:1

 

 

- Zona „Istok“:

Rajko Mitić (Bela Palanka) – OFK Knjaz (Trgovište) 7:0

Hajduk Veljko (Negotin) – Bor 1919 (Bor) 0:1

OFK Slatina (Bor) – Radnički 1946 (Lubnica) 3:1

Đerdap (Kladovo) – BSK (Bogovina) 6:0

Balkanski (Dimitrovgrad) – Ozren (Sokobanja) 10:0

OFK Zlot (Zlot) – Brodoremont (Kladovo) 2:1

Jedinstvo (Pirot) – Lužnica (Babušnica) 5:0

Tanasko Rajić (Pirot) – Rtanj (Boljevac) 1:0

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading