Atomska goleada u Vinči! (FOTO GALERIJA)

28.08.2022

14:12

Po veoma toplom vremenu pred oko 200 ljubitelja fudbala viđeno je deset golova!!!

Nisu se svi gledaoci ni smestili na tribune a gosti su vodili već sa dva gola prednosti. Pravi hladan tuš za domaćina!

Ekipa Vinče, inače klub bogate tradicije i dojučerašnji zonaš nastupao je sa dosta mladom ekipom sačinjenom od omladinaca, kadeta i par iskusnih igrača.

U 15. min vec je bilo 0:3. Svi su pomislili da je pitanje pobednika rešeno, ali golobradi igrači Vinče nisu tako mislili.

Tokom prvog poluvremena domaćin je uspostavio terensku ravnotežu i uspeo da stigne do pogotka smanjivši prednost gostiju na 1:3. Bio je to ujedno i rezultat prvog poluvremena.

Drugi deo donosi dodatna uzbuđenja, a domaći fudbaleri koriste smušenost gostiju i stužu na samo gol zaostatka 2:3.

Očekivao se uzbudljiv nastavak meča i tako je bilo sve do 70. min kada gostujući fudbaler biva srušen u šesnaestercu domaće ekipe, a glavni sudija meča opravdano pokazuje na "belu tačku". Siguran je bio iskusni Lazarević.

Nakon novog povećanja prednosti, gosti dodaju gas i vrlo brzo postižu tri pogotka i stiču veliku prednost 2:7. Konačni rezultat susreta 3:7 postignut je u 86. minutu, a delo je igrača Kaluđerice koji je zatresao sopstvenu mrežu.

Sve u svemu lepa fudbalska predstava u prepodnevnom terminu u pravom fudbalskom ambijentu.

Ekipa Kaluđerice ja ostvarila ono po šta je došla i pokazala da zaslužuje kao i svake godine epitet jednog od favorita za najviši plasman!!!!