ZA SVE FUDBALSKE SLADOKUSCE: Širom Srbije, na MALIM TERENIMA nastupiće VELIKI ZNALCI!

Autor:

Sport

26.08.2022

09:01

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Vikend pred nama donosi veliki broj zanimljivih fudbalskih duela širom Srbije.

ZA SVE FUDBALSKE SLADOKUSCE: Širom Srbije, na MALIM TERENIMA nastupiće VELIKI ZNALCI!

Foto: republika.rs

- Mozzart Bet Prva liga Srbije:

U drugom stepenu takmičenja u epicentru fudbalske javnosti naćiće se mečevi na Banjici, Šapcu, Pančevu i Čajetini.

Na stadionu „Kralj Petar I“ odigraće se beogradski derbi u kojem će ekipa Rada dočekati „Majstore“ sa Novog Beograda. „Građevinari“ u predstojećem susretu traže prvi ovosezonski trijumf, dok ekipa novobeogradskog Radničkog želi da prekine seriju negativnih rezultata na gostujućim terenima.

Dve vodeće ekipe eprvoligaškog karavana Grafičar i Metalac gostuju u Pančevu, odnosno Šapcu, dok će zanimljiv duel biti odigran i u Čajetini gde će domaći Zlatibor dočekati Jedinstvo sa Uba.

 

- Raspored mečeva 5. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije:

Loznica – Inđija Toyo Tires

IMT – GFK Sloboda

Zlatibor – Jedinstvo (U)

Radnički (SM) – OFK Vršac

Mačva – Metalac (GM)

Rad – Radnički (NB)

Železničar (P) – RFK Grafičar

RFK Novi Sad 1921 – Trayal

 

 

- Srpska liga Beograd:

Kada je reč o mečevima beogradske grupe srpskoligaškog karavana, treću rundu će obeležiti mečevi na stadionu u Ulici Vojislava Ilića gde će gostovati OFK Beograd, a zanimljivo će biti i na Zvezdari gde će domaća ekipa dočekati zahuktali Studentski grad.

- Raspored mečeva 3. kola Srpske lige Beograd:

BASK TEK – Budućnost (D)

Sinđelić – OFK Beograd

Borac (L) – BSK Borča

OFK Zvezdara – Studentski centar

Teleoptik – Jedinstvo (S)

Ušće (NB) – Zemun

Prva Iskra – Radnički (O)

Brodarac – Torlak

 

 

- Srpska liga Vojvodina:

U Srpskoj ligi Vojvodine velika borba će se voditi u Bačkoj Palanci gde će ekipa OFK Bačke, ekipa koja je do nedavno nastupala u elitnom rangu srpskog fudbala, dočekati Bečej koji u uvodna dva kola ostvario isto toliko trijumfa. Istovremeno ekipe Tise iz Adorjana i Stanišić pokušaće da na domaćem terenu osvoje prve ovosezonske bodove.

- Raspored mečeva 3. kola Srpske lige Vojvodina:

Tisa (Adorjan) – Podunavaac (Belegiš)

Stanišić (Stanišić) – Kabel (Novi Sad)

Omladinac (Novi Banovci) – Borac (Šajkaš)

Jedinstvo (Stara Pazova) – Hajduk 1912 (Kula)

OFK Bačka (Bačka Palanka) – Bečej 1918 (Bečej)

Dinamo 1945 (Pančevo) – Radnički (Zrenjanin)

Naftagas (Elemir) – 1. Maj (Ruma)

Tekstilac (Odžaci) – Radnički 1912 (Sombor)

 

 

- Srpska liga Zapad:

Kada je reč o srpskoligaškom Zapadu najinteresantnije će biti u Čačku gde će Borac 1926 dočekati Polet iz Ljubića. Reč je o ekipama koje su u prva dva prvenstvena kola ostvarili trijumfe, pa se sa sigurnošću može reći da će ljubitelji fudbala imati priliku da uživaju.

- Raspored mečeva 3. kola Srpske lige Zapad:

Borac 1926 (Čačak) – Polet (Ljubić)

FAP (Priboj) – Mačva 1929 (Bogatić)

Budućnost Krušik 2014 (Valjevo) – Mladi radnik 1926 (Požarevac9

Sloga (Kraljevo) – Budućnost (Arilje)

Tutin (Tutin) – Rađevac (Krupanj)

Real (Podunavci) – OFK Mihajlovac (Mihajlovac)

Smederevo 1924 (Smederevo) – Takovo (Gornji Milanovac)

Sloga (Bajina Bašta) – Sloga (Požega)

 

 

- Srpska liga Istok:

Srpska liga Istok predstojećeg vikenda donosi nekolicinu mečeva u kojima će ljubitelji fudbala uživati. U epicentru će svakako biti Knjaževac gde domaći Timočanin dočekuje paraćinski SFS Borac, kao i meč u Svilajncu gde će snage odmeriti imenjaci. Svakako interesantno će biti i u Vlasotincu gde gostuje novi osvajač Kupa FS Regiona istočne Srbije.

- Raspored mečeva 3. kola Srpske lige Istok:

Radnički (Svilajnac) – Radnički (Pirot)

Vlaina (Vlaotince) – GFK Jagodina (Jagodina)

Jedinstvo (Paraćin) – OFK Topličanin (Prokuplje)

Dunav (Prahovo) – Budućnost (Popovac)

Car Konstantin (Niš) – Timok 1919 (Zaječar)

Pčinja (Trgovište) – GFK Dubočica (Leskovac)

Timočanin (Knjaževac) – SFS Borac (Paraćin)

Meševo (Meševo) – OFK Brzi Brod (Brzi Brod)

 

 

Kada je reč o četvrtom rangu takmičenja srpskog fudbala, ljubitelji „malih terena“ moći će da uživaju u čak 92 susreta koja će biti odigrana širom Srbije.

- Beogradska Zona:

Zuce 2019 – Šušnjar

Hajduk – Boleč

PKB (PS) – Komgrap

OFK Žarkovo – OFK Mladenovac

GSp polet Dorćol – Crvena zvezda (MML)

Barajevo – Sremčica

Leštane – Napredak (M)

Lokomotiva – Kosmaj

 

 

- Vojvođanska liga „Sever“:

Senta (Senta) – Sloga (Čonoplja)

Obilić (Zmajevo) – OFK Vrbas (Vrbas)

Mladost (Turija) – Bratstvo 2019 (Prigrevica)

Hercegovac (Gajdobra) – Bajša (Bajša)

Radnički 1905 (Bajmok) – Vojvodina (Bačko Gradište)

Preporod (Novi Žednik) – Bačka 1901 (Subotica)

Radnički 1918 (Ratkovo) – Mladost (Bački Petrovac)

Krila Krajine (Bačka Palanka) – OFK Mladost APA (Apatin)

 

 

- Vojvođanska liga „Jug“:

Radnički (Nova Pazova) – Slavija (Novi Sad)

GFK Sloven (Ruma) – Hajduk (Divoš)

Sloboda (Donji Tovarnik) – Sloga (Temerin)

Jedinstvo (Rumenka) – Veternik (Novi Sad)

Dunav (Stari Banovci) – Donji Srem 2015 (Pećinci)

Mladost (Bački Jarak) – Sloga (Erdevik)

Indeks (Novi Sad) – Radnički (Šid)

Železničar (Inđija) – Šajkaš 1908 (Kovilj)

 

 

- Vojvođanska liga „Istok“:

Jedinstvo Stević (Kačarevo) – ŽAK (Kikinda)

Kozara (Banatsko Veliko Selo) – Sloboda (Novi Kozarci)

Mladost (Omoljica) – Polet (Idvor)

Vojvodina 1928 (Perlez) – Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

Begej (Žitište) – Omladinac FAM (Botoš)

Proleter (Banatski Karlovac) – Borac (Starčevo)

Crvena zvezda (Rusko Selo) – Radnički (Kovin)

OFK Kikinda (Kikinda) – Jedinstvo (Vlajkovac)

 

 

- Zona Šumadijsko-raška:

Jošanica (Novi Pazar) – Srbija (Ilićevo)

OFK Ras (Novi Pazar) – Šumadija 1903 (Kragujevac)

Goč (Vrnjačka Banja) – Budućnost (Resnik)

Trepča (Kosovska Mitrovica) – Korićani (Korićani)

Karađorđe (Ribnica) – Napredak (Gračac)

Polet (Ratina) – Gruža (Gruža)

Bane 1931 (Raška) – Mokra Gora (Zubin Putin)

 

 

- Zona Zapadno-moravska:

Kej (Čačak) – Sloboda (Čačak)

Sevojno (Sevojno) – Jedinstvo (Konjevići)

Lazarica (Prilipac) – Spartak 1976 (Trnava)

Polet (Trbušani) – Omladinac (Zablaće)

Savinac 1933 (Visibaba) – Crnokosa (Kosjerić)

Zlatar (Nova Varoš) – Jasen (Brodarevo)

Jedinstvo Putevi (Užice) – Polimlje (Prijepolje)

 

 

- Zona Podunavsko-šumadijska:

VGSK (Veliko Gradište) – Borac 1932 (Ralja)

Rudar (Stamnica) – Karađorđe (Topola)

Omladinac (Šetonje) – OFK Aranđelovac 1979 (Aranđelovac)

Sloga 1924 (Batočina) – Šumadija (Aranđelovac)

RSK (Rabrovo) – Pomoravlje 1946 (Vlaški Do)

Đerdap (Golubac) – Sloga 33 (Petrovac na Mlavi)

Sloboda (Lipe) – Morava (Velika Plana)

 

 

- Zona Kolubarsko-mačvanska:

Borac (Lešnica) – Radnički (Valjevo)

OFK Osečina (Osečina) – Ribnica (Mionica)

Vrelo sport (Vrelo) – Strmovi 1968 (Strmovo)

Zadrugar (Lajkovac) – Mladost (Prnjavor)

Jedinstvo Vladimirci 1924 (Vladimirci) – Železničar (Lajkovac)

Cer (Petkovica) – Kačer (Belanovica)

OFK Divci (Divci) – Radnički (Klupci)

 

 

- Zona „Jug“:

Gracko (Staro Gracko) – Svetlost (Badnjevac kod Žitorađe)

Sloga (Leskovac) – Mladost 1959 (Vinarce)

Radan (Lebane) – Ternoci (Trnovac)

SFK Morava (Vladičin Han) – Pusta Reka (Bojnik)

OFK Alakince (Alakince) – Nebeski Anđeli (Vranje)

Lugina (Preševo) – Jablanica (Medveđa)

Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Žitorađa (Žitorađa)

Plantaža (Donje Stopanje) – OFK Kosanica (Kuršumlija)

 

 

- Zona „Centar“:

OFK Napredak 1929 (Aleksinac) – Jedinstvo (Gornji Matejevac)

Naša krila 1936 (Belotinac) – Bukovik (Ražanj)

Orljane (Orljane) – OFK Sinđelić (Niš)

Mladost (Batušinac) – Palilulac (Niš)

Mladost (Medoševac) – Rudar (Jelašnica)

OFK Niš (Niš) – Delijski Vis (Niš)

Pukovac (Pukovac) – Morava (Žitkovac)

Svrljig (Svrljig) – Melošište (Melošište)

 

 

- Zona „Zapad“:

Orlovi (Jasenovo) – OFK Lugomir (Rakitovo)

Blagotin (Poljna) – Jedinstvo 1936 (Kruševac)

Sloga (Despotovac) – Kušiljevo (Kušiljevo)

Trstenik PPT (Trstenik) – Jedinstvo (Mijatovac)

Mladi borac (Sedlare) – Župa (Aleksandrovac)

Levač (Rekovac) – Vinogradar (Zleginje)

Juhor (Obrež) – Rembas (Resavica)

Morava 1918 (Ćuprija) – Majdevo-Kupci (Majdevo)

 

 

- Zona „Istok“:

Rajko Mitić (Bela Palanka) – OFK Knjaz (Trgovište)

Hajduk Veljko (Negotin) – Bor 1919 (Bor)

OFK Slatina (Bor) – Radnički 1946 (Lubnica)

Đerdap (Kladovo) – BSK (Bogovina)

Balkanski (Dimitrovgrad) – Ozren (Sokobanja)

OFK Zlot (Zlot) – Brodoremont (Kladovo)

Jedinstvo (Pirot) – Lužnica (Babušnica)

Tanasko Rajić (Pirot) – Rtanj (Boljevac)

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading