ŠIROM FUDBALSKIH MERIDIJANA: Rezultati nižih liga Srbije!

Autor:

Sport

23.08.2022

17:53

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

I prethodnog vikenda odigran je veliki broj mečeva u nižim rangovima takmičenja u okviru srpskog fudbala. Portal Republika.rs donosi vam pregled rezultata i tabele...

ŠIROM FUDBALSKIH MERIDIJANA: Rezultati nižih liga Srbije!

Foto: Foto- Ilustracija: Republika.rs, Shutterstock

- Mozzart Bet Prva liga Srbije, 4. kolo:

OFK Vršac - RFK Novi Sad 1921 2:0

Jedinstvo (U) - Železničar 0:2

RFK Grafičar - IMT 1:0

GFK Sloboda - Rad 1:1

Radnički (NB) - Loznica 2:0

Inđija Toyo Tires - Mačva 3:0

Metalac (GM) - Radnički (SM) 2:0

Trayal - Zlatibor 2:1

Najzanimljiviji detalji sa derbi susreta četvrte runde prvoligaškog karavana koji je odigran na terenu sa veštačkom travom stadiona "Rajko Mitić".

 

 

Ostale golove 4. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije može te pogledati OVDE.

 

 

- Srpska liga Beograd, 2. kolo:

Budućnost (D) – Brodarac 0:0

Torlak – Prva Iskra 0:3

Radnički (O) – Ušće (NB) 0:0

Zemun – Teleoptik 3:1

Jedinstvo (S) – OFK Zvezdara 1:1

Studentki grad – Borac (L) 4:1

BSK Borča – Sinđelić 0:1

OFK Beograd – BASK TEK 0:0

 

 

- Srpska liga Vojvodina, 2. kolo:

Podunavac (Belegiš) – Tekstilac (Odžaci) 1:2

Radnički 1912 (Sombor) – Naftagas (Elemir) 3:0

1. Maj (Ruma) – Dinamo 1945 (Pančevo) 1:1

Radnički (Zrenjanin) – OFK Bačka (Bačka Palanka) 0:0

Bečej 1918 (Bečej) – Jedinstvo (Stara Pazova) 4:0

Hajduk 1912 (Kula) – Omladinac (Novi Banovci) 0:0

Borac (Šajkaš) – Stanišić (Stanišić) 3:0

Kabel (Novi Sad) – Tisa (Adorjan) 3:1

 

 

- Srpska liga Zapad, 2. kolo:

Polet (Ljubić) – Sloga (Bajina Bašta) 4:2

Sloga (Požega) – Smederevo 1924 (Smederevo) 0:1

Takovo (Gornji Milanovac) – Real (Podunavci) 0:2

OFK Mihajlovac (Mihajlovac) – Tutin (Tutin) 2:1

Rađevac (Krupanj) – Sloga (Kraljevo) 5:0

Budućnost (Arilje) – Budućnost Krušik 2014 (Valjevo) 4:0

Mladi radnik 1926 (Požarevac) – FAP (Priboj) 1:2

Mačva 1929 (Bogatić) – Borac 1926 (Čačak) 0:2

 

 

- Srpska liga Istok, 2. kolo:

Radnički (Pirot) – Meševo (Meševo) 1:0

OFK Brzi Brod (Brzi Brod) – Timočanin (Knjaževac) 1:3

SFS Borac (Paraćin) – Pčinja (Trgovište) 1:1

GFK Dubočica (Leskovac) – Car Konstantin (Niš) 3:0

Timok 1919 (Zaječar) – Dunav (Prahovo) 1:1

Budućnost (Popovac) – Jedinstvo (Paraćin) 1:0

OFK Topličanin (Prokuplje) – Vlasina (Vlasotince) 3:0

GFK Jagodina (Jagodina) – Radnički (Svilajnac) 3:0

 

 

- Beogradska zona, 2. kolo:

Šušnjar (Šušnjar) – Lokomotiva (Beograd) 4:1

Kosmaj (Ralja) – Leštane (Leštane) 1:2

Napredak (Medoševac) – Barajevo (Barajevo) 3:5

Sremčica (Sremčica) – GSP Polet Dorćol (Beograd) 2:4

Crvena zvezda (Mali Mokri Lug) – OFK Žarkovo (Beograd) 1:2

OFK Mladenovac (Mladenovac) – PKB (Padinska skela) 1:3

Komgrap (Beograd) – Hajduk (Beograd) 1:2

Boleč (Boleč) – Zuce 2019 (Zuce) 1:1

 

 

- Vojvođanska liga „Sever“, 2. kolo:

Sloga (Čonoplja) – Krila Krajine (Bačka Palanka) 3:0

OFK Mladost APA (Apatin) – Radnički 1918 (Ratkovo) 2:1

Mladost (Bački Petrovac) – Preporod (Novi Žednik) 0:0

Bačka 1901 (Subotica) – Radnički 1905 (Bajmok) 1:1

Vojvodina (Bačko Gradište) – Hercegovac (Gajdobra) 1:0

Bajša (Bajša) – Mladost (Turija) 6:3

Bratstvo 2019 (Prigrevica) – Obilić (Zmajevo) 5:0

OFK Vrbas (Vrbas) – Senta (Senta) 6:2

 

 

- Vojvođanska liga „Jug“, 2. kolo:

Slavija (Novi Sad) – Železničar (Inđija) 2:5

Šajkaš 1908 (Kovilj) – Index (Novi Sad) 0:4

Radnički (Šid) – Mladost (Bački Jarak) 0:0

Sloga (Erdevik) – Dunav (Stari Banovci) 1:0

Donji Srem 2015 (Pećinci) – Jedinstvo (Rumenka) 1:1

Veternik (Novi Sad) – Sloboda (Donji Tovarnik) 1:5

Sloga (Temerin) – GFK Sloven (Ruma) 1:0

Hajduk (Divoš) – Radnički (Nova Pazova) 0:0

 

 

- Vojvođanska liga „Istok“, 2. kolo:

ŽAK (Kikinda) – OFK Kikinda (Kikinda) 0:1

Jedinstvo (Vlajkovac) – Crvena zvezda (Rusko Selo) 1:3

Radnički (Kovin) – Proleter (Banatski Karlovac) 2:0

Borac (Starčevo) – Begej (Žitište) 3:2

Omladinac FAM (Botoš) – Vojvodina 1928 (Perlez) 1:1

Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) – Mladost (Omoljica) 4:2

Polet (Idvor) – Kozara (Banatsko Veliko Selo) 1:0

Sloboda (Novi Kozarci) – Jedinstvo Stević (Kačarevo) 7:2

 

 

U zonskim ligama Fudbalskog saveza Regiona zapadne Srbije odigrani su mečevi 1. kola i postignuti su sledeći rezultati:

- Zona Šumadijsko-raška, 1. kolo:

Bane 1931 (Raška) – Jošanica (Novi Pazar) 0:0

Mokra Gora (Zubin Potok) – Polet (Ratina) 2:1

Gruža (Gruža) – Karađorđe (Ribnica) 2:1

Napredak (Gračac) – Trepča (Kosovska Mitrovica) 3:2

Korićani (Korićani) – Goč (Vrnjačka Banja) odloženo

Budućnost (Resnik) – OFK Ras (Novi Pazar) 1:1

Šumadija 1903 (Kragujevac) – Srbija (Ilićevo) 2:0

- Zona Zapadno-moravska, 1. kolo:

Jedinstvo Putevi (Užice) – Kej (Čačak) 4:1

Polimlje (Prijepolje) – Zlatar (Nova Varoš) 1:0

Jasen (Brodarevo) – Savinac 1933 (Visibaba) 1:1

Crnokosa (Kosjerić) – Polet (Trbušani) 3:2

Omladinac (Zablaće) – Lazarica (Prilipac) 0:2

Spartak 1976 (Trnava) – Sevojno (Sevojno) 0:4

Jedinstvo (Konjevići) – Sloboda (Čačak) 4:2

- Zona Podunavsko-šumadijska, 1. kolo:

Sloboda (Lipe) – VGSK (Veliko Gradište) 2:2

Morava (Velika Plana) – Žerdap (Golubac) 0:0

Sloga 33 (Petrovac na Mlavi) – RSK (Rabrovo) 5:0

Pomoravlje 1946 (Vlaški Do) – Sloga 1924 (Batočina) 4:0

Šumadija (Aranđelovac) – Omladinac (Šetonje) 1:1

OFK Aranđelovac 1979 (Aranđelovac) – Rudar (Stamnica) 1:2

Karađorđe (Topola) – Borac 1932 (Ralja) 2:0

- Zona Kolubarsko-mačvanska, 1. kolo:

OFK Divci (Divci) – Borac (Lešnica) 2:2

Radnički (Klupci) – Cer (Petkovica) 4:1

Kačer (Belanovica) – Jedinstvo Vladimirci 1924 (Vladimirci) 1:2

Železničar (Lajkovac) – Zadrugar (Lajkovac) 0:2

Mladost (Prnjavor) – Vrelo Sport (Vrelo) 1:2

Strmovi 1968 (Strmovo) – OFK Osečina (Osečina) 2:1

Ribnica (Mionica) – Radnički (Valjevo) 0:4

- Zona „Jug“, 2. kolo:

Svetlost (Badnjevac kod Žitorađe) – Plantaža (Donje Stopanje) 0:2

OFK Kosanica (Kuršumlija) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 5:2

Žitorađa (Žitorađa) – Lugina (Preševo) 8:0

Jablanica (Medveđa) – OFK Alakince (Alakince) 4:2

Nebeski Anđeli (Vranje) – SFK Morava (Vladičin Han) 4:0

Pusta Reka (Bojnik) – Radan (Lebane) 2:1

Ternoci (Trnovac) – Sloga (Leskovac) 4:3

Mladost 1959 (Vinarce) – Gracko (Staro Gracko) 4:1

 

 

- Zona „Centar“, 2. kolo:

Jedinstvo (Gornji Matejevac) – Svrljig (Svrljig) 0:1

Malošište (Malošište) – Pukovac (Pukovac) 3:0

Morava (Žitkovac) – OFK Niš (Niš) 4:0

Delijski Vis (Niš) – Mladost (Medoševac) 2:5

Rudar (Jelašnica) – Mladost (Batušinac) 2:3

Palilulac (Niš) – Orljane (Orljane) 2:2

OFK Sinđelić (Niš) – Naša krila 1936 (Belotinac) 4:0

Bukovil (Ražanj) – OFK Napredak 1929 (Aleksinac) 0:0

 

 

- Zona „Zapad“, 2. kolo:

OFK Lugomir (Rakitovo) – Morava 1918 (Ćuprija) 0:5

Majdevo-kupci (Majdevo) – Juhor (Obrež) 2:0

Rembas (Resavica) – Levač (Rekovac) 7:0

Vinogradar (Zleginje) – Mladi borac (Sedlare) 3:2

Župa (Aleksandrovac) – Trstenik PPT (Trstenik) 1:2

Jedinstvo 8Mijatovac) – Sloga (Despotovac) 2:4

Kušiljevo (Kušiljevo) – Blagotin (Poljna) 2:0

Jedinstvo 1936 (Kruševac) – Orlovi (Jasenovo) 0:0

 

 

- Zona „Istok“, 2. kolo:

OFK Knjaz (Trgovište) – Tanasko Rajić (Pirot) 2:3

Rtanj (Boljevac) – Jedinstvo (Pirot) 0:2

Lužnica (Babušnica) – OFK Zlot (Zlot) 2:1

Brodoremont (Kladovo) – Balkanski (Dimitrovgrad) 0:0

Ozren (Sokobanja) – Đerdap (Kladovo) 0:9

BSK (Bogovina) – OFK Slatina (Bor) odloženo

Radnički 1946 (Lubnica) – Hajduk Veljko (Negotin) 2:1

Bor 1919 (Bor) – Rajko Mitić (Bela Palanka) 6:1

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading