I PAD JE LET: Nekadašnji superligaš nastavlja sa lošim rezultatima! (FOTO GALERIJA)

21.08.2022

15:13

Pre samo dve sezone na stadionu u Bačkoj Palanci gostovali su najveći srpski klubovi...

Fudbaleri OFK Bačke i u trećem stepenu srpskog fudbala nastavljaju sa lošim rezultatima. I nakon dva odigrana kola Bačkopalančani ne znaju za uspeh.

Nakon poraza na startu nove sezone od 1. maja iz Rume, fudbaleri OFK Bačke se sa gostovanja u Zrenjaninu vraćaju sa samo jednim bodom.

I pored teškog terena i kiše koja je padala gotovo tokom čitavog toka susreta, viđena je interesantna fudbalska predstava u kojoj je domaćin imao više od igre. Međutim, mreže su do kraja ostale netaknute, pa je meč okončan najnepopularniojim rezultatom 0:0.

Tokom prvih 45 minuta igre domaćin je imao dve prilike. U 3. i u 12. minutu nakon odličnih centaršuteva Bačvanskog, Krstinić i Jovanović nisu bili precizni.

U nastavku susreta Bačvanski je oprobao i udarac iz daljine, ali je njegov šut sa preko 25 metara golman Knežević ukrotio.

Na kraju, obe ekipe su stigle do jednog boda. U narednom 3. kolu Srpske lige Vojvodina zrenjaninski Radnički gostuje u Pančevu ekipi Dinama 1945, dok će OFK Bačka prvi ovosezonski trijumf tražiti na domaćem terenu protiv Bečeja 1918.

U ostalim do sada odigranim mečevima 2. kola Srpske lige Vojvodina postignuti su sledeći rezultati:

Radnički 1912 (Sombor) - Naftagas (Elemir) 3:0

1. maj (Ruma) - Dinamo 1945 (Pančevo) 1:1

Radnički (Zrenjanin) - OFK Bačka (Bačka Palanka) 0:0

Bečej 1918 (Bečej) - Jedinstvo (Stara Pazova) 4:0

Hajduk 1912 (Kula) - Omladinac (Novi Banovci) 0:0

Kabel (Novi Sad) - Tisa (Adorjan) 3:1