BUBAMARA SE ZAKOTRLJALA ŠIROM SRBIJE: Rezultati mečeva nižih liga!

Autor:

Sport

17.08.2022

15:53

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

U vikendu za nama pored dva najbolja srpska fudbalska ranga, lopta je počela da se kotrlja i na uslovno malim terenima.

BUBAMARA SE ZAKOTRLJALA ŠIROM SRBIJE: Rezultati mečeva nižih liga!

Foto: Foto- Ilustracija: Republika.rs, Shutterstock

Oduvek su "mali tereni" bili rasadnici fudbalskih talenata, a od ove nedelje samo na portalu Republika.rs možete imati uvid u rezultate i tabele svih rangova srpskog fudbala.

Mozzart Bet Prva liga Srbije, 3. kolo:

Metalac (GM) – OFK Vršac                         4:1

Radnički (SM) – Inđija                                 1:1

Mačva – Radnički (NB)                                2:1

Loznica – GFK Sloboda                               0:0

Rad – RFK Grafičar                                      0:3

IMT – Jedinstvo (U)                                      2:1

Železničar (P) – Trajal                                  1:0

Zlatibor – RFK Novi Sad 1921                      1:1

- Tabela: 

1. IMT                               3           3           0           0          9:4          9

2. RFK Grafičar                3           2           1           0          10:3        7

3. Metalac (GM)               3           2           1           0          8:3          7

4. OFK Vršac                   3           2           0           1          5:5          6

5. Železničar (P)              3           2           0           1           2:2          6

6. GK Sloboda                 3           1           2           0          2:1          5

7. Jedinstvo (U)               3           1           1           1          4:3          4

8. Mačva                          3           1           1           1          5:5          4

9. Zlatibor                         3           1           1           1          4:4          4

10. Trajal                          3           1           0           2          4:5          3

11. Radnički (NB)             3           1           0           2          2:4          3

12. Inđija                          3           0           2           1          3:4          2

13. Radnički (SM)            3           0           2           1          1:2          2

14. RFK Novi Sad 1921   3           0           1           2          2:6          1

15. Rad                             3          0           1           2          1:5          1

16. Loznica                       3          0           1           2          2:8          1

Srpska liga "grupa Beograd", 1. kolo:

OFK Beograd – Budućnost (D)                   1:1

BASK TEK – BSK Borča                             3:2

Sinđelić – Studentski grad                           2:1

Borac (L) – Jedinstvo (S)                             1:0

OFK Zvezdara – Zemun                              3:0

Teleoptik – Radnički (O)                               3:1

Ušće – Torlak                                                0:4

Prva iskra – Brodarac                                   0:2

Foto: printscreen/sofascore

 

Srpska liga "grupa Vojvodina", 1. kolo:

Kabel – Podunavac                                       0:0

Tisa – Borac (Š)                                            1:3

Stanišić – Hajduk 1912 (K)                           0:1

Omladinac – Bečej 1918                               0:1

Jedinstvo (SP) – Radnički (Z)                       4:1

OFK Bačka (BP) – 1. Maj                             1:2

Dinamo 1945 (P) – Radnički 1912 (S)          1:2

Naftagas – Tekstilac                                      1:1

Srpska liga "grupa Zapad", 1. kolo:

Mačva 1929 (B) – Polet (Lj)                        1:3

Borac 1926 (Č) – Mladi radnik 1926           3:0

FAP – Budućnost (A)                                  1:1

Budućnost Krušik 2014 (V) – Rađevac       1:2

Sušica – OFK Mihajlovac                             /

Tutin – Takovo                                              0:0

Real Podunavci – Sloga (P)                         0:1

Smederevo 1924 – Sloga (BB)                    1:0

Srpska liga "grupa Istok", 1. kolo:

GFK Jagodina – Radnički (P)                       2:3

Radnički (S) – OFK Topličanin                      5:1

Vlasina – Budućnost (P)                               2:2

Jedinstvo (P) – Timok 1919                          6:0

Dunav (P) – GFK Dubočica                          1:1

Car Konstantin – SFS Borac (P)                  1:2

Pčinja – OFK Brzi Brod                                 0:0

Timočanin – Meševo                                     2:1

Foto:  

 

Beogradska zona, 1. kolo:

Boleč – Šušnjar                                             1:1

Zuce 2019 – Komgrap                                   2:1

Hajduk (B) – OFK Mladenovac                     0:1

PKB (PS) – Crvena zvezda (MML)               2:0

OFK Žarkovo – Sremčica                             3:0

GSP Polet Dorćol – Napredak (M)                5:1

Barajevo – Kosmaj                                        1:1

Leštane – Lokomotiva                                   3:0

Vojvođanska liga "Sever", 1. kolo:

OFK Vrbas – Sloga (Č)                                   3:0

Senta – Bratstvo 2019                                    0:2

Obilić (Z) – Bajša                                            1:0

Mladost (T) – Vojvodina (BG)                         2:0

Hercegovac – Bačka 1901 (S)                       1:1

Radnički 1905 (B) – Mladost (BP)                  2:2

Preporod – OFK Mladost APA                        2:0

Radnički 1918 (R) – Krila Krajine                   4:1

Vojvođanska liga "Jug", 1. kolo:

Hajduk (D) – Slavija                                       3:1

Radnički (NP) – Sloga (T)                              0:1

GFK Sloven – Veternik                                  0:1

Sloboda (DT) – Donji Srem 2015                  2:0

Jedinstvo (R) – Sloga (E)                              6:0

Dunav (SB) – Radnički (Š)                            2:1

Mladost (BJ) – Šajkaš 1908                          4:1

Indeks – Železničar (I)                                  1:0

Vojvođanska liga "Istok", 1. kolo:

Sloboda (NK) – ŽAK                                      3:1

Jedinstvo Stević (K) – Polet (I)                      0:0

Kozara – Jedinstvo (BK)                               1:3

Mladost (O) – Omladinac FAM                      0:2

Vojvodina 1928 (P) – Borac (S)                    5:0

Begej – Radnički (K)                                     1:0

Proleter (BK) – Jedinstvo (V)                        1:0

Crvena zvezda (RS) – OFK Kikinda             1:0

Zona "Jug" 1. kolo:

Mladost 1959 (V) – Svetslost                        0:3

Gracko – Ternoci                                           2:2

Sloga (L) – Pusta Reka                                 4:2

Radan – Nebeski Anđeli                                 /

SFK Morava – Jablanica                               3:0

OFK Alakince – Žitorađa                               2:4

Lugina – OFK Kosanica                                1:5

Jedinstvo (GS) – Plantaža                             1:2

Zona "Centar", 1. kolo:

Bukovik – Jedinstvo (GM)                           1:1

OFK Napredak 1929 (A) – OFK Sinđelić    0:4

Naša krila 1936 – Palilulac                          2:1

Orljane – Rudar                                           0:0

Mladost (B) – Diljski Vis                               0:0

Mladost (M) – Morava (Ž)                            1:3

OFK Niš – Mlošište                                      2:2

Pukovac – Svrljig                                         2:4

Zona "Zapad", 1. kolo:

Jedinstvo 1936 (K) – OFK Lugomir            6:0

Orlovi – Kušiljevo                                        1:1

Blagotin – Jedinstvo (M)                             3:0

Sloga (D) – Župa                                         2:1

Trstenik PPT – Vinogradar                          3:0

Mladi borac – Rembas                                1:2

Levač – Majdevo-kupci                               1:2

Juhor – Morava 1918 (Ć)                            0:3

Zona "Istok", 1. kolo:

Bor 1919 – OFK Knjaz                                4:0

Rajko Mitić – Radnički 1946 (L)                  2:1

Hajduk Veljko – OFK 019                             /

OFK Slatina – Ozren                                   9:0

Đerdap – Brodoremont                                4:2

Balkanski – Lužnica                                     5:0

OFK Zlot – Rtanj                                          3:1

Jedinstvo (P) – Tanasko Rajić                     1:4

Napomena: Zonske lige u okviru FS regiona Zapad startuju narednog vikenda.

BONUS VIDEO:

 

 

 

Komentari (0)

Loading