SJAJNE VESTI: Srbin se vraća na parket!
Bez njega tim je upisao tri poraza...
Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs
Evroliga se približava završnici i sada bi svaka sekunda na meču mogla biti odlučujuća. Trener Olimpijakosa Jorgos Barcokas je najavio da se na parket posle pauze zbog povreda vraćaju Mustafa Fal i Evan Furnije, ali i srpski reprezentativac Nikola Milutinov.
Srbin je propustio tri utakmice zaredom, a Olimpijakos je zabeležio sva tri poraza. Njegov povratak se svakako očekuje sa velikim nestrpljenjem, jer će doneti dodatnu snagu i stabilnost timu. Pored pomenutih igrača verovatno će debitovati i Kinan Evans, košarkaš koji je iz Žalgirisa prešao u tim iz Grčke, ali zbog povrede nije odigrao nijedan meč u dresu ovog kluba.
Olimpijakos se sa Fenerbahčeom trenutno bori za prvo mesto na tabeli, ima 22 pobede i 10 poraza, ali sigurno ima svoje mesto u plej-ofu. Sledeći meč košarkaši Olimpijakosa igraju protiv Albe. Tim još uvek neće moći da računa na Luku Vildozu i Tomasa Vokapa. U ovom uzbudljivom trenutku, motivacija timova je na visokom nivou, jer svaki meč može odlučiti o njihovim šansama za dalji napredak u takmičenju.
Trenera Barockasa raduje povratak ovih igrača jer će sada moći da unaprede svoju igru i da se vrate na pobednički kolosek posle tri izgubljena meča.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)