PRONAĐENO OKO 50 KILOGRAMA DROGE U DVORIŠTU KUĆE! Policija sve oduzela (FOTO)
Uprava policije MUP-a HNK navodi da nastavlja sa pojačanim merama protiv proizvodnje i distribucije opojnih droga, te poziva građane da sumnjive aktivnosti prijave na broj 122 ili u najbližoj policijskoj stanici.
Foto: muphnk.ba
Policija u Čitluku je tokom redovnih aktivnosti na području mesta Vionica ušla u dvorište jedne kuće radi provere okolnosti i tamo zatekla dva muškarca. Po usmenom nalogu Opštinskog suda u Čitluku, uz nadzor postupajućeg tužioca Kantonalnog tužilaštva Mostar, izvršen je pretres objekata, prostorija i pripadajućeg zemljišta.
U plasteniku su pronađene biljke koje po izgledu i mirisu podsećaju na opojnu drogu marihuanu, ukupne težine oko 50 kilograma. Sav biljni materijal je privremeno oduzet i biće predmet veštačenja.

Foto: muphnk.ba
Lice sa inicijalima P. A, rođeno 1970. godine, koje se dovodi u vezu sa slučajem, lišeno je slobode i nad njim je sprovedena kriminalistička obrada. Nakon završetka postupka biće podnet izveštaj Kantonalnom tužilaštvu Mostar zbog izvršenog krivičnog dela – neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, iz člana 238. Krivičnog zakona FBiH.
Uprava policije MUP-a HNK navodi da nastavlja sa pojačanim merama protiv proizvodnje i distribucije opojnih droga, te poziva građane da sumnjive aktivnosti prijave na broj 122 ili u najbližoj policijskoj stanici.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)