UBIJEN HRVATSKI POLITIČAR! Otkriveni detalji ubistva - ISPALJENO VIŠE HITACA!
Nakon zločina je pobegao, a za njim traga interventna policija. Saobraćaj prema Ljeskovim vodama i Vrhovini je blokiran.
Foto: ST/Dragan Kadić
Hrvatska policija saopštila je da je danas oko 18 časova na području opštine Garčin došlo do pucnjave u kojoj je jedna osoba ubijena. Lokalni mediji nezvanično saznaju da je ubijen Zoran Grgić, bivši političar HDZ-a.
Portal 035 nezvanično saznaje da je ubijen Zoran Grgić, saborski poslanik iz redova HDZ-a s početka 2000-ih. Bio je i član Saveta za građanski nadzor bezbednosno-obaveštajnih službi Hrvatskog sabora, a obavljao je i niz lokalnih političkih funkcija.

Foto: Shutterstock/Jure Divich
Ubica je u bekstvu
Prema informacijama portala SBonline, osumnjičeni je mladić star oko 30 godina. Navodno je u Grgića ispalio više hitaca. Događaju je, kako se navodi, prethodilo celodnevno druženje kod njegovog oca.
Portal Plus prenosi da je osumnjičeni već poznat policiji. Meštani kažu da su se on i Grgić tokom dana družili na izletištu Ljeskove vode, a zatim ga je sačekao i ubio na putu.
Nakon zločina je pobegao, a za njim traga interventna policija. Saobraćaj prema Ljeskovim vodama i Vrhovini je blokiran.
(Blic)
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)