PESNICOM S LEĐA UDARIO VRŠNJAKA U ŠKOLI! Policija Uhapsila napadača!

Hronika

18.09.2025

20:34

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

U međuvremenu je Gradska opština Novo Mesto u objavi na društvenim mrežama ukazala i na tuče u području glavne autobuske stanice, kao i na porast vršnjačkog nasilja.

PESNICOM S LEĐA UDARIO VRŠNJAKA U ŠKOLI! Policija Uhapsila napadača!

Foto: Shutterstock

Na društvenim mrežama pojavio se snimak vršnjačkog nasilja u jednoj srednjoj školi u Novom Mestu. Policija je identifikovala počinioca koji je pesnicom udario drugog učenika. U međuvremenu, Gradska opština Novo Mesto upozorava i na nasilje koje se dešava na glavnoj autobuskoj stanici.

Jedan učenik je provocirao drugog, dok mu je treći učenik prišao s leđa i udarao ga.

Republika

Foto: Shutterstok/M. Rohana

Vršnjačko nasilje

Kako su potvrdili u Policijskoj upravi Novo Mesto, događaj je prijavljen policiji, a vodi se kao sumnja na krivično delo nasilničkog ponašanja. Dodali su da je istraga u fazi prikupljanja informacija, a počinilac je identifikovan.

U međuvremenu je Gradska opština Novo Mesto u objavi na društvenim mrežama ukazala i na tuče u području glavne autobuske stanice, kao i na porast vršnjačkog nasilja.

- Danas je jedan od dvojice osumnjičenih uhapšen, čime smo poslali jasnu poruku da nasilju nije mesto u našem okruženju i da ćemo i ubuduće brinuti o bezbednosti novomeških srednjoškolaca - naveli su.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading