HOROR NA SAVSKOM VENCU! Izbodena devojka, za napad osumnjičena devojčica (15) - NEVEROVATNO ŠTA JE URADILA S NOŽEM POSLE RANJAVANJA!
Identifikovana je još jedna maloletnica koja je, kako se sumnja, bila sa petnaestogodišnjakinjom u trenutku izvršenja krivičnog dela.
Foto: Shutterstock/Andrej Hlozan, Tamara Pavišić
M. A. (18) izbodena je prethodno veče oko 1 sat iza ponoći u Ulici braće Krsmanovića, a kako Telegraf.rs saznaje, za napad je osumnjičena devojčica (15)!
Prema prvim informacijama do kojih je došao Telegraf.rs, policija je danas privela osumnjičenu maloletnicu (15) zbog sumnje da je počinila krivično delo nasilničko ponašanje.
Maloletnica je odmah nakon privođenja saslušana u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu u prisustvu roditelja.
Ovaj sadržaj je originalno objavljen na portalu Telegraf.rs. Ceo tekst možete pročitati direktno putem linka.
Bonus video
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)