GLUMAC IZ POPULARNE SERIJE "VOJNA AKADEMIJA" NA SUĐENJU BELIVUKOVOJ GRUPI! Perović razgovarao sa advokatom okrivljenog vođe!

Hronika

14.05.2026

15:30

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Glumac je u Specijani sud u Ustaničkoj stigao pre 10 sati i suđenje je pratio iz dela publike u kom najčešće sede porodice i prijatelji okrivljenih.

GLUMAC IZ POPULARNE SERIJE "VOJNA AKADEMIJA" NA SUĐENJU BELIVUKOVOJ GRUPI! Perović razgovarao sa advokatom okrivljenog vođe!

Foto: ST/Vladimir Lukić

Glumac, rodom iz Kotora,Vučić Perović, koji je publici postao poznat po ulogama u popularnim serijama "Sindjelići" i "Vojna akademija", danas je iz publike pratio suđenje pripadnicima kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, kojima se sudi za sedam ubistava, trgovinu drogom i oružjem.

Glumac je u Specijani sud u Ustaničkoj stigao pre 10 sati i suđenje je pratio iz dela publike u kom najčešće sede porodice i prijatelji okrivljenih.

- Sedeo je pored prijatelja i sa njim povremeno komentarisao ono što se dešavalo u sudnici. Bio je u drustvu jos jednog muškarca i sedeo je po sredini dela za publiku. Nisam primetio da je sa nekim od optuzenih komunicirao preko stakla. Sedeli su u delu za publiku, iza neprobojnog stakla koje se nalazi iza leđa optuženih i odvaja sudnicu od publike. Tokom pauze, razgovarao je sa jednim od branilaca Marka Miljkovića - opisuje sagovornik.

Foto: Mateja Stanisavljevic/ATAImages

Vučić Perović

- Buduci da je iz Kotora klanovi mu nisu strani jer je mali grad, a mozda je sa nekim i u rodbinskim vezama. Čuo je iz medija da se na suđenju spominje Radoje Zvicer njegov sugradjanin i mozda ga je to zainteresivalo, a mozda samo sprema ulogu kriminalca pa je iz tog razloga želeo da vidi ponašanje optuženih i njihove manire - rekao je sagovornik Republike iz suda.

Inače, Belivuk i Miljković danas su se javili za reč, kako bi komentarisli poruke sa Skaja svedoka saradnika Srđana Lalića, a koje su juče izvođene u sudnici.

- Videli ste juče, kada treba nama da nanosi štetu i da svedoči protiv nas, seća se svakog detalja, prepoznaje najlone u navodno tajnoj prostoriji, č̣ije su patike i čiji je prst na fotografiji, a kada su njegove poruke na kojima dogovara transport droge i novca, ne seća se ni sa kim se dopisovao ni ko se slikao i slao sliku.

- Opominjali ste ga jer se mrštio na mene, valjda da me zaplaši. Videli ste kakav animozitet ima prema meni, koliko je nekulturan čak i prema vama dok poštovanje ima samo prema tužioci. Juče vam je priznao i proizvodnju i prodaju drogre, iz poruka proizilazi da je bio organizator te kriminalne grupe, a nigde se ne pominje da je to radio za mene, Belivuka ili Zvicera, zbog čega je on organizator i za to delo ne može da dobije status svedoka saradnika - rekao je Miljković danas u sudnici.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO

Komentari (0)

Loading