MLADIĆ UHAPŠEN NA AUTO-PUTU KOD ALEKSINCA! Policija mu našla drogu u automobilu! (FOTO)
Kod njega pronađeno, kako se sumnja, oko 600 grama marihuane i 300 grama hašiša.
Foto: Tanjug/Vladimir Šporčić, Hippopx
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su V. J. (21) iz Aleksinca zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Kako je danas saopšteno iz Policijske uprave Niš, policija je sinoć, na auto-putu kod Aleksinca, zaustavila folksvagen kojim je osumnjičeni upravljao i u automobilu pronašla tri paketa sa oko 600 grama materije za koju se sumnja da je marihuana i tri paketa sa oko 300 grama materije za koju se sumnja da je hašiš, a koji su, kako se sumnja, bili namenjeni daljoj prodaji.

Foto: MUP
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden višem javnom tužiocu u Nišu.
Podsetimo, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su 4. aprila državljanku Malte D. G. (33) zbog sumnje da je izvršila krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Maltežanka je uhapšena nakon pretresa na niškom aerodromu.
- Policija je juče, na Aerodromu "Konstantin Veliki" u Nišu, u prtljagu osumnjičene, pronašla 33 ručno pravljene cigarete ispunjene biljnom materijom za koju se sumnja da je marihuana - saopšto je tada MUP.
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 časova i ona je, uz krivičnu prijavu, privedena osnovnom javnom tužiocu u Nišu.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)