DOLIJAO ČLAN "ŠKALJARSKOG KLANA"?! Policija zaplenila četiri kilograma kokaina, akcija i dalje u toku!
Droga je pronađena kod 34-godišnjeg muškarca J. K., koji je navodno saradnik "škaljarskog klana".
Foto: Leon Rafael/Shutterstock, lunopark/Shutterstock
Pripadnici policije u Kotoru zaplenili su više od četiri kilograma kokaina u okviru akcije usmerene na suzbijanje kriminala, saznaje se iz više nezvaničnih izvora.
Foto: Uprava policije Crne Gore

Prema informacijama do kojih su došle Vijesti, droga je pronađena kod 34-godišnjeg muškarca J. K., koji je navodno saradnik "škaljarskog klana". Akcija policije je u toku, a nadležni nastavljaju s istragom.
Podsetimo, u velikoj međunarodnoj akciji kodnog imena "Bela plima", zbog rekordne zaplene 10 tona kokaina na brodu u vodama Kanarskih ostrva, uhapšeno je 13 osoba, među kojima je državljanin Srbije, navodni vođa "balkanskog kartela". Njemu je u Španiji određen pritvor!
Brod "United S" koji je plovio pod kamerunskom zastavom u Atlantiku su uhvatili agenti policijske grupe za specijalne operacije (GEO) u akciji u kojoj je učestvovala i španska mornarica. Takođe, s njima je sarađivala i američka agencija za borbu protiv droge (DEA).
Brod je na kraju doveden u luku Santa Kruz de Tenerife, gde je prošao detaljan pretres. U 294 bale pronađen je vredan kokain koji su krijumčari stavili između džakova soli. Na kraju akcije utvrđeno je da je na brodu bilo skoro deset tona kokaina i to je najveća zaplena droge od 1999.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)