OVO JE BOGDAN KOJI JE POGINUO U UDESU KOD ČAČKA! Zakucao se u vozilo s porodicom i nastradao - POVREĐENO I DVOJE DECE! (FOTO)

Hronika

09.12.2025

20:26

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Teška nesreća dogodila se 16. novembra oko podneva u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, nedaleko od Manastira Vavedenje, na magistralnom putu Čačak-Požega.

OVO JE BOGDAN KOJI JE POGINUO U UDESU KOD ČAČKA! Zakucao se u vozilo s porodicom i nastradao - POVREĐENO I DVOJE DECE! (FOTO)

Foto: RINA,Društvene mreže

Tinejdžer Bogdan S. (19) iz Požege poginuo je pre dvadesetak dana u teškoj saobraćajnoj nesreći u Ovčarsko-kablarskoj klisuri kod Čačka kada se golfom zakucao u pikap u kom je bila četvoročlana porodica. 

Podsetimo, teška nesreća dogodila se 16. novembra oko podneva u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, nedaleko od Manastira Vavedenje, na magistralnom putu Čačak-Požega. 

Foto: Društvene mreže

Bogdan S.

- Kobnog dana golf kojim je upravljao tinejdžer Bogdan S., prema prvim informacijama, usled neprilagođene brzine na oštroj krivini na magistralnom putu, udario je u pikap u kom su bili roditelji i dvoje maloletne dece - podseća izvor i dodaje:

- Od siline udarca vozila su se nekoliko puta zarotirala na putu. Delovi vozila bili su razbacani svuda po magistrali, a vozila su bila potpuno smrskana u prednjim delovima nakon direktnog sudara. Branik golfa odleteo je na livadu. 

Kako je rekao sagovornik, vatrogasci-spasioci morali su da seku lim da bi došli do putnika: 

- Vozači koji su naleteli na tešku nesreću odmah su pozvali policiju i ekipu Hitne pomoći. Nekoliko saniteta došlo je da pomogne povređenim putnicima, ali to se desilo tek nakon što su vatrogasci-spasioci isekli lim i izvadili putnike. Tada su lekari samo mogli da konstatuju da tinejdžer, koji je bio sam u golfu, ne daje znake života.

- Sanitetima su na bolničko lečenje prevezeni muškarac (44) i njegova supruga (43), dok su njihove ćerke od sedam i tri godine takođe zadobile povrede. Majka i starija ćerka primljene su u jedinicu intenzivne nege s konstatovanim teškim telesnim povredama ekstremiteta - navela je nakon nesreće dr Marija Stranjanac, PR opšte bolnice u Čačku.

S druge strane, muškarcu je konstatovana serijska fraktura rebara i primljen je na odeljenje opšte hirurgije, dok je njegova mlađa ćerkica zadobila lake telesne povrede i primljena je tada na odeljenje dečje hirurgije. 

Istraga povodom teške nesreće u Ovčar Banji je i dalje u toku.

(Kurir, Republika)

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO

Komentari (0)

Loading