UČENIK DONEO METAK U ŠKOLU: Drama u Čačku!

Hronika

14.11.2025

11:52

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Osim ovog slučaja, kako kažu roditelji čuli su, da je i juče došlo do incidenta kada je u školu jedan učenik doneo nož i sataru.

UČENIK DONEO METAK U ŠKOLU: Drama u Čačku!

Foto: Shutterstock/Tsuguliev/kumpolpijadee

Učenik sedmog razreda Osnovne škole Milica Pavlović u Čačku u školu je doneo metak, što je uplašilo i đake i roditelje koji su odmah o toj situaciji obavešteni.

Dečak trenira u streljani, druga deca ga se plaše. Često govore da ih i psihički i fizički maltretira. Bio je roditeljski sastanak na kom su bili i zamenik direktora, sekretar škole i psiholog. Dečak je suspendovan na 20 dana, kaže jedan od roditelja učenika ove škole.

Foto: shutterstock/Aleksandra.Vitorovic

Ilustracija

Osim ovog slučaja, kako kažu roditelji čuli su, da je i juče došlo do incidenta kada je u školu jedan učenik doneo nož i sataru. Povodom izjava roditelja, kontaktirana je i uprava Osnovne škole Milica Pavlović u Čačku.

- Kada je u pitanju učenik sedmog razreda, tačno je da je on doneo repliku metka u školu. Mi smo odmah preduzeli sve potrebne mere i svi nadležni organi su o tome obavešteni. Kada je u pitanju ovaj drugi slučaj, da je jedan učenik doneo u školu nož i sataru, to zaista prvi put čujem. Za taj slučaj nije bilo nikakvih prijava - rekao je direktor škole Dragan Vasiljević.

On dodaje da će škola tokom dana izdati zvanično saopštenje povodom slučaja učenika iz sedmog razreda koji je u školu doneo repliku metka.

 

BONUS VIDEO

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading